Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Şüpheli Birini Görmek

Rüyada şüpheli birini görmek ne demek?

Rüyamda evimin yakınında bir mezarlık gördüm, mezarlıkta beni oraya çeken bir şey vardı, dışarıdan o mezarlığı görmek için geliyorum, yanımda eşimde var, asansörle inip, yürüyerek mezarlığa gidiyoruz, mezarlığa giriyoruz, orada şüpheli biri var, üstü kapalı iki mezar gösteriyor. Ama içinde içinde boş tabut bir tabut var, başka bir mezar gösteriyor oda abimin mezarı ve ben başında çok ağlıyorum. Normalde böyle bir mezarlık yok, bu neye işaret acaba?

Rüyada şüpheli birini görmek tabiri

Rüyada mezarlık görmek genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek, üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir.

Rüyada şüpheli görmek, şüpheli birini veya şüpheli bir şey görmek hayatınızdaki bir olay ya da bir ilişkide sezgisel güvensizlikleri temsil eder. Rüyada zanlı görmek terimi de aynı anlamdadır. Şüpheli olmak, Rüyada şüphelenildiğini, şüpheli olduğunu görmek, bilinmeyenden aşırı korkma huyunuz olduğunu, kendinizi olaylara hazırlıksız bir duygu içinde hissettiğinizi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir