Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sürpriz Yapmak

Rüyada sürpriz yapılması neye işarettir?

Ben 28 yaşında bekar ve işsizim, gece rüyamda 2 tane hiç tanımadığım kız arkadaşımla konuşuyorum. Birini bize davet ediyorum “gelmem” diyor, diğeri ise sabah geliyor oturuyoruz. Daha sonra diğer kız arkadaşım geliyor “hani gelmeyecektin” diyorum “sürpriz yaptım” diyor. Başka odaya alıyorum ve ikisine de diğerinin kuzenim olduğunu söylüyorum.

O sırada annem geliyor eve, birisinin kız arkadaşım olduğunu diğerinin de kuzeni olduğunu söylüyorum. Evden iki kız çıkıyor giderlerken geri dönüyorlar “ne oldu” diyorum. Konuşmuşlar ve durumu anlamışlar, anneme anlatacaklarını söylüyorlar, sonra kaçıyorlar benden. Köşeyi dönünce bir akrabamızın nişanı olduğunu görüyorum, adam çıkmış oğluna yüz görümlüğü istiyorlar “yanımda bir şey yok, hemen bir şeyler verin” diyor.

Rüyada sürpriz yapmak neye yorulur?

Rüyanız, iletişim gücünüzün yüksek olduğunu fakat bu gücünüzün farkında olmadığınızı, yeterince değerlendirmediğini veya kimi nedenlerle değerlendiremediğini işaret etmektedir. Rüyada sürpriz görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Sürpriz Yapmak” için 2 yanıt

Rüyamda evim çok kalabalık oluyor, birden bana süpriz yapıyorlar, işin ilginç tarafı bebeğim uyanıp birden anne anne diye ağlamaya başlıyor, o sırada ben kulağına dua okumaya başlıyorum ve o sırada ablam yere köpek gibi yatmış Besmele çekmeye çalışıyor ama sürekli başını tekrarliyor devamını getirmiyor ve yüzü ağlamaklı çok tuhafdi rüyadan sonra bayağı etkilendim içim tuhaf oldu korkmaya başladım bu arada ablam Hristiyan

Derin merhaba,
Gördüğün rüya yaşamınızın manevi yönünde bazı şaşırtıcı gelişmeler olacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir