Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada süpürge görmek neye işarettir?

Selamlar, annem rüyasında nişanlımın elinde süpürge görüyor ve süpürgeyi onun elinden alıp yerleri kendisi süpürüyormuş. Gördüğü süpürge bir köy süpürgesi imiş, bu ne anlama gelir?

Rüyada süpürge görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada süpürge görmek, üzerinizde psikolojik bir yük olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Rüyada kadının süpürge ile bir yeri süpürmesi hayatında çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada elektrik süpürgesi görmek, gerçek hayatta karşınızda duran ve büyük olarak düşündüğünüz bir işi aslında kolayca halletmenin mümkün olduğunu bunun için sağlıklı düşünmenin gerekli olduğunu temsil eder.

Rüyada elektrik süpürgesi kullanmak, elektrik süpürgesiyle süpürmek maddi sıkıntı yaşamadan rahat, huzurlu bir hayat sürmeye işaret eder.

Süpürge yeni ise tasarruf ve hızlı gelişme ile servet sahibi olmayı, süpürge eski ise hakkınızda fazla dedikodu yapıldığını işaret eder. Bir kadın rüyasında süpürgesini kaybederse veya süpürgesi kırılırsa eşini veya sevgilisini kaybetme işaretidir.

“Rüyada Süpürge Görmek” için 3 yanıt

Rahmetlı anne ve babamı gordum, ruyamda ben sarı el süpürgesi ımal etmeye calısıyordum, annemde nasıl olması gerektıgını cok mukemmel anlatıyor, bende bır süpürgenin bu kadar ayrıntılı ıscılık ve emek gerektırdıgını hayretle dınlıyordum, sapının nereden baglanması gerektıgını uclarının yumsakmı sertmı olması gerektıgını, supurgenın boyunu konusuyorduk. Hatta bır helikopterle babam supurgeyı sahıplerıne goturebılecegımızden bahsedıyordu

Burak

Rüyanız çok ilginç, daha önce gerçek hayatınızda okul ödevi olarak dahi olsa hiç süpürge ile ilginiz oldu mu?

Eğer olmadıysa rüyanız gerçek hayatınızda üzerinizdeki bazı sıkıntıları atıp, rahatlayacağınız bir yaşam dönemine girdiğinizi simgelemektedir.

Ruhi bey nolur cevap yazınız ben rüyamda iş buluyorum spor kıyafetleri ayakkabı iş kıyafetleri satılan bı dükkanda yerleri supuruyorum siliyorum ama eski el supurgesiyle sonra iki tane çok uzun boylu erkek müşteri geliyor genel olarak müşteri si bol bı dükkan o boylu adamlardan biri beni tanıdığını ima ederek bana şakali hareketler yapıyor bense tanımıyorum soruyorum ısrarla nerden tanıyorsunuz diye ama söylemeden gitti bende tanımadığını düşünüp maksadın bana asılmak olduğunu düşündüm işime devam ettim

23 yaşında Evli çocuksuz ev hanımı yım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir