Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sürahi Görmek

Rüyada sürahi ne demektir?

Merhaba, dün gece rüyamda bir kadınla konuşuyorum ama tanımıyorum kadının kim olduğunu, kadının evindeydim evde vitrini vardı, vitrinin içi cam sürahi takımlarıyla doluydu, her desenden vardı.

Sonra gümüş kolye takımları vardı, yüzük küpe kolye yüzüğü takıyorum “ne kadar güzel ama taşları büyük” falan diyorum, sonra o kadın bir iş yerinde çalışıyormuş ona yemek verdim. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkür ederim. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada sürahi görmek tabiri

Sevgi merhaba,

Kadınlar gerçek yaşamda bereket ve üretkenlik sembolüdür. Rüyada da benzer şekilde bereket, üretken olmak, kazanç, bolluk simgesi olup, işinizde yükseleceğini ya da ticaret hayatına gireceğinizi, eğer ticaret ile uğraşıyorsanız işlerinizde çok başarılı olacağınıza yorumlanır. Rüyada bir kadınla konuştuğunu görmek, müjdeli bir haber alabilirsiniz anlamına gelir. Ancak konuştuğunuz kadının tanımıyor olmanız bu haberin beklemediğiniz bir güzel haber olduğunu temsil eder. Rüyada gördüğün vitrin bekarlar için ummadığın bir zamanda bir evliliği haber verir

Rüyada sürahi görmek Masumiyet, bekaret ve bereket ifade eder. Dolu sürahi anne içgüdüsü veya doğal güç vurgular. Rüyada boş sürahi görmek hayatınızda bir şeyin eksik olduğunu temsil eder. Kırık sürahi veya çatlamış sürahi, hıyanete uğradığınızı işaret edebilir.

Rüyada gümüş görmek, çok iyi sayılır, güzel haber müjdeler. Huzur, mutluluk, iyi haber, müjde, sevinç ve hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda hayırlı bir evlilik, evliler için hayırlı evlat müjdeleyebilir.

Rüyada yemek vermek, paylaşmanın getirdiği mutluluğu doya doya yaşayacağınızı gösterirken çok sayıda seveniniz olduğunu simgelemektedir.

Sonuç olarak rüyanızdaki unsurların tamamı inanılmaz bir şekilde benzer şeylere işaret etmektedir ki bu rüyanın verdiği mesajın çok güçlü olduğunu (gerçekleşme ihtimali yüksek) bu işaretler; evlilik, bereket, mutluluk, sevinç ve bu sevinci sevdiklerinle paylaşmak yönündedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir