Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sürat Teknesi Görmek

Rüyada sürat teknesi neye işarettir?

Bu gün ben rüyamda içinde arkadaşlarımın olduğu kıyıda duran bir sürat teknesi gördüm, o sırada tekneye Obama (A.B.D başkanı) geldi bir konuşma yaptı dinledik, sonra konuşmayı beğendik, tabi Obama’nın eşi geldi obama ile birlikte bizim tekneden daha büyük başka bir sürat teknesine bindi ve gitti, bizde tekneyi hareket ettirdik, o bizim önümüzde biz onu takip ediyorduk ve bizim teknemiz küçük ama onun teknesinden hızlı imiş, onun teknesi geçtik.

Sonra suyun içinde bir araba vardı, o arabanın üstünden tekne ile arabanın üstünden atladık araba altımızda ezildi kapıları açıldı fakat içindekilere bir şey olmadı, o sırada bizim tekne yoktu biz bir odada idi ki biraz odada bekledikten sonra odadan ayrıldık ve uyandım. 33, Erkek, Bekar, Çalışıyor, ruh hali iyi.

Rüyada sürat teknesi görmek neye yorulur?

Rüyada sürat teknesi görmek, sürat teknesine binmek, bindiğini görmek, çeşitli ortamlar ve durumlara uyum sağlama yeteneğinizin güçlü olduğunu simgeler. Rüyada sürat teknesi kullanmak, sürmek, kullandığını görmek, sizin duygularınızı kontrol etmek konusunda oldukça başarılı olduğunuzu temsil eder. Rüyada tekne yarışı, sürat teknelerinin yarıştığını görmek kimi zamanlar çabuk bıkan, maymun iştahlı davranışlar sergilemene karşılık karakterinizin genelde oturmuş olduğunu, yaşamınızda riskleri dengeli aldığınızı simgeler.

Rüyada Başkan Obama’yı görmek güç, kuvvet, otorite demektir. Daha açık anlatımla bu konulara özlemi ya da bu konularda gelişmeyi temsil eder. Başkanın eşini görmenizi ise gerçek hayatta kendinize gerçekleşmesi mümkün olmayan hedefler koymamak gerektiğine işaret eder.

“Rüyada Sürat Teknesi Görmek” için bir yanıt

Akşam üstü deniz kenarında bir adam görüyorum, teknesinin burun tarafından bir kayık çıkarıyor, sonra kendimi oralarda bir evin odasında buluyorum, bir kaç kişi var evin içinde, sanırım birde çocuk. Ev ahşap eski bir ev deniz kenarında bodrum katında sesler duyuyorum, merdivenlerden indiğimde o kulaklar sivri gözleri sönük alev rengi genç dışı ile erkeği gördüm korktum şaşırdım bana saldırmaya başladılar, merdivenlere yüzüm onlara dönük geri geri çıkmaya başladım, aklıma Besmele -i Şerif geldi, okumaya başladım, bunlar birbirlerine sokularak geri geri kaçmaya başladı. Sonra onların üstlerine gittim orada duran dümdüz kalın parmaktan kalın iki metre kızıl kabuklu sopaları Besmele de çekerek bunları sıkıştırdım, u şeklinde bir yere sopayla vurdum, sonra onlardan kaçarak evin teras gibi yerden atlayarak denizin üstünden yola düştüm rüyamda böyledir. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir