Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sürekli Aynı Rüyaları Görmek

Rüyada sürekli aynı rüyaları görmek neye çıkar?

Rüyalarımda denizi görüyorum ama hep küçük bir kısmını uzaktan ve bulanık oluyor, yakın zamanda yine 3 adamın korkuluklara dayanmış denize baktığını bir kadının da orada onların başında bir şeyler söylediğini gördüm. Sonra biri denize düşüyor ama çıkıyor.

Ayrıca hep köyde olduğumu görüyorum, çoğu zaman bir ev ya içinde oluyorum ya dışarıdan görüyorum, evler yıkık dökük değiller ama ya inşaat halindeler ya da çok net içlerini göremiyorum (bir keresinde dışarıdan kırmızı taşlardan yapılmış bir ev gördüm bizim evimiz imiş ) Bu rüyalar bir mesaj mı yoksa ruh haliyle mi ilgili yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. ayse25.

Rüyada sürekli aynı rüyaları görmenin manası

Rüyanız genel anlamda huzurlu bir dönem geçirmediğinizi göstermektedir. Bunun dışında bir yorum yapmanın doğru olmayacağına inanıyorum. Huzurlu günler diliyorum. Lütfen tekrarlanan rüyalar sayfasını inceleyin.

“Rüyada Sürekli Aynı Rüyaları Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda sürekli eski sevgilimi görüyorum, biz gerçekten birbirimizi çok sevıyorduk, karşılıklıydı tabi benım yüz yuze baktıgım arkadasımla cıkmaya başladıgından beri ruyalarıma hep giriyor, eski sevgilimi o kızdan ayrılmış gördüm biz yıne barışmıştık bu ne anlama geliyor?

Ben size bir arkadaşımın gördüğü rüya ile ilgili soru sormak istiyorum.Arkadaşım sevgilisinden ayrıldı ve 7 aydır rüyasında sürekli ona geldiğini onla barıştığını görüyor ve bu onu çok etkiliyor.Bu ne anlama geliyor? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir