Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Sürekli Babasının Ölmediğini Görmek

Rüyada sürekli babasının ölmediğini görmek neye çıkar?

Babam öleli 4 yıl oldu. Devamlı bir şekilde rüyamda babamın ölmediğini ve bizi bırakıp yurt dışına kaçtığını görüyorum, özlemimden onu arayıp “baba seni özledim, ne olur gel, bizi niye bıraktın” diyorum. Ve rahmetli babam kalkıp yanımıza geliyor, ona sarılıp ağlıyorum. Bazen hiç yanıt vermiyor konuşmuyor. Rüyam neye işaret eder? Angel, 19, Kadın, Bekar, Öğrenci, babamı çok özledim.

Rüyada sürekli babasının ölmediğini görmek yorumu

Sevgili Angel, Allah’tan sevgili babana rahmet diliyorum. Senin rüyan gibi rüyaları okuduğumda çok duygulanıyor, ben yakında ölürsem çocuklarım ne yapar duygusunu aklımdan çıkaramıyorum ( henüz küçükler 9 ve 7 yaşlarındalar)

Babanı çok erken yaşta kaybetmişsin ve bu sende önemli bir travma yaratmış. Bu durumlarda bilinçli olup, herkesin öteki dünyaya göç edeceğini, gerçek yaşamın orada olduğunu akıldan çıkarmamak acıları bir ölçüde azaltır ve babanın her an yanında olduğuna inanabilirsin. Onlar bizi görüyorlar. Lütfen rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını incele ve babandan aldığın yüce değerlerle onun gurur duyacağı evlat olmak için çabalarını devam ettir.

“Rüyada Sürekli Babasının Ölmediğini Görmek” için bir yanıt

Ben rüyada babamı gordum ve babama sarildim, ona sarildigimda “ben sana küsüm” dedi, sizce bu rüyanın anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir