Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Sürekli Ceset Görmek

Rüyada devamlı ceset görmek ne demek?

Merhaba, yaklaşık 8-9 aydır, ara ara olmak üzere benzer bir rüya görüyorum. Rüyamda bir ceset var, tanımıyorum, ben öldürmemişim ama nedense yok etmeye çalışıyorum. Rüyamda gömüyorum “işte tamam” diyorum aradan 3 ay geçiyor, yine benzer bir rüya, yine kendimi bu cesetten kurtarmaya çalışırken görüyorum. Dün gece yine gördüm, bu sefer yanımda başkaları da var, rüyanın sonunda torbalarda iki ceset var, arabadan inip bir taşın üstüne koyuyorum ama halen endişeliyim birilerinin gördüğünü başımızın belaya gireceğini söylüyorum. Sonra birde uyanıyorum, inanılmaz huzursuzum.

Kendimce yorumlamaya çalışıyorum, bir günah mı işledim diye, ama kendi halinde olan bir insanım. Anlamadım gitti. Yorum konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim, mailinizi sabırsızlıkla bekleyeceğim. Melehat tarafından 29.03.2013 / 12:12 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada sürekli ceset görmek yorumu

Melehat Merhaba,

Devamlı, tekrar ederek görülen rüyalar, aynı rüyayı tekrar tekrar görmek bu rüyanın verdiği mesajı anlamadığınızı veya güçlü bir mesaj verdiğini ifade ederken, konunun aslı bizim o rüyayı değişik şekilde veya mekanda görmemizdir.

Bu rüyalar pozitif olabilir fakat çoğunlukla ihtiviyatı (içerdiği konular) korku verir. İnsan bu tür rüyaları görmeye devam eder çünkü biraz önce bahsettiğimiz gibi, birey rüyada kabusuna giren şeyi gerçek yaşamında çözmek için, onu anlamak için bir araştırma içine girmemiştir, huzurlu bir hayat tarzına sahip olamadığı için bu rüyaları görmeye devam eder. Ne zaman huzurlu bir hayatı yaşamaya başlarsanız bu korku dolu rüyaların tekrarını görmeyeceksiniz.

Rüyalarınızda geçen ceset artık kullanmadığınız ve körelmiş bir yanınızı işaret etmektedir. Tekrar tekrar ceset rüyaları görmeniz ise kullanmadığınız bu yönünüze dikkat çekmektedir. Bakınız rüyada ceset görmek sayfası.

“Rüyada Sürekli Ceset Görmek” için bir yanıt

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Farklı bakış açısı sunduğunuz ve rüyamı tekrardan yorumlama ve bir takım şeyleri gözden geçirme konusunda ipucu verdiğiniz için tekrar teşekkürler. Sizin sayfanıza bakmadan evvel başka sitelerde yapılan yorumları görünce çok üzülmüştüm, çünkü rüyamın hayattaki bir yakınımı kaybedeceğime dair yorumları vardı (Allah Korusun diyorum).Şu an içim daha rahat ve daha pozitif bir şekilde rüyamı anlamaya çalışıyorum. Kolay gelsin….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir