Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Sürekli Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada sürekli deprem olduğunu görmek ne demektir?

Merhaba. Ben 33 yaşında, bekar, bir bayanım. Yaklaşık 1. 5 yıl önce nisanlımdan ayrıldım. Çok büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Çok acı çektim ve üzerimden atamıyorum. Geçtiğimiz yıl işlerim çok çok güzeldi, bu sene inanılmaz durgun. Aslında ruhsal açıdan çok iyi değilim.

Sık sık gördüğüm benzer bir rüya var. Rüyamda ben hep uyku halindeyken evde deprem oluyor. Nerede uyuyorsam o odada kendimi görüyorum. Odayı aynen o hali ile görüyorum. Ve her rüyamda annem bir şekilde oluyor. “Deprem oluyor duymuyor musun” diye ya annem sesleniyor beni uyandırıyor, ya ben anneme sesleniyorum. Bir rüyamda annemle birlikte erkek kardeşimde vardı. Dua okuyordu annem. İki kişi de ayaktaydı. Annem uyandırma diyordu kardeşime. Fısır fısır sesler duydum ve kardeşim ve beni dürttü, uyandım kardeşim elime telefonu verdi. Al kim arayacaksa arasın, baktım onun yüzüne, “alsana” dedi, aldım telefonu, ikisi de birden yükseldi dev gibi oldular, fısıltılar arttı (dua sesleri).

Bu arada zingir zingir sallanıyor dolaplar. Yükselince Kardeşimin sureti değişti göremedim ama başka biri oldu, saçları kel gibiydi. “Uyandığımda telefon elimdeyse bu rüya gerçek” dedim. Ve uyandığımda telefon gerçekten elimdeydi. Rüyalarımda depremi hissettiğimde gözümü açıyorum, kendi odamdaysam dolap sallanıyor. Başka odadaysam İlk tavana bakıyorum, lamba sallanıyor.

Rüyalarım çok gerçek gibi. Uyanmaya çalışıyorum ama arada kalıyorum. Nefesim kesiliyor. Uyandığımda korkuyorum ve tek başıma uyuyamıyorum. Yatmadan önce de mutlaka dua okuyorum. Deprem görüyorum ama yıkıntı olmuyor. Sadece sallanıyor. Yer sarsıntısı gibi, benzer rüyaları çok kez gördüm. Sizce bu rüyalarımın bir anlamı var mı?

Rüyada sürekli deprem olduğunu görmek neye yorumlanır?

Merhaba, Lütfen rüyada deprem görmek sayfasını inceleyin. Orada göreceğiniz gibi rüyada deprem görmek Gerçek yaşamınızda kimi şeylerin aniden değişeceğini haber verir. İş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar, çatışmaları gösterir, büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder. Bu bilgiler ile gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durumu bir arada değerlendirerek rüyalarınızın mesajını çözebilirsiniz.

“Rüyada Sürekli Deprem Olduğunu Görmek” için 6 yanıt

Rüyada arkadaşımın binasının ters döndüğünü gördüm, gidip baktığımda bir şey olmamıştı, onlara gerçek hayatda karşılıklı oturuyoruz.

Ruyamda uuzn süreli bir deprem oldugunu göruyorum benım iş yerimle oturdugum yer arası 10dk bizim evin yıkıldıgını annemın ve abımı ölü kefen içinde gördum ve onların konuştugunu bızım evın yıkılıp yıkılmadınısoruyor oldugu soruyor bende kefenlere sarılıp aglıyorum bagıra bagıra kımse beni duymuyor babamı göruyorum sona gelıyor kefenlerı göruyor iş içabı işine gidiyor ben tek başıma sokakda kefenlerle yatıyorum neye işaret söylerseniz cok iyi olur teşekür ederim iyi gunler.

Merhaba iyi günler, rüyamda deprem oluyordu ve apartmanımızın bir şişe gibi devrilerek üzerime yıkıldığını gördüm sadece ben vardım ama ölmemiştim.rüyanın devamında büyük bir yangın gördüm, tüpraş rafinerisi yanıyordu.rüyayı görmeden önceki gün gerçek hayatta arkadaşım bana bir kız ayarlıyordu.bana fikrimi sormuştu.açıklığa kavuşturursanız sevinirim. iyi günler.

Rüyada binanın sallandığını görmek
Merhaba, Rüyamda bir arkadaşımla beraber 12 yıl önce taşındığımız apartmanımıza gidiyorum, apartmanın duvarları yok, her taraf açık, biz yukarı doğru çıkıyoruz ve apartman sallanmaya başlıyor, duvarlar olmadığı için etraftaki binalarda görünüyor fakat etraftaki binalarda sallantı yok, bizim apartman sallanıyor fakat yıkılmıyor. Bunun manası nedir?
yaş: 32
cinsiyet: erkek
medeni hal: evli
meslek : satış personeli (işimle ilgili sıkıntılar var, beraber binaya gittiğimiz arkadaşın firmasına geçmeye çalıştım ama olmadı, belki ilerde olur umudum var)

Hakan merhaba,
Rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatıldığı gibi e-mail ile gönderirseniz daha hızlı yanıt alırsınız. Önce maille gönderilen mesajlar yanıtlanmaktadır.
Rüyada eskiden oturduğunuz apartmana gitmeniz, geçmişteki günlere özlem duyduğunuzu gösterirken, binanın duvarlarının olmaması gerçek hayatta kendini güvende hissetmediği ifade etmekle birlikte sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini de işaret edebilir.
Binanın sallanmaya başlaması yaşamınızda ani bir değişiklik olacağını, bunun sizde geçici bir sıkıntı yaratacağını ancak kısa zamanda atlatıp, rahata kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Merhaba, Rüyamda ailemle büyük bir alışveriş mağazasına gidiyormuşuz ben daha alışveriş mağazasına girmeden çok şiddetli deprem oluyor ve deprem bittiğinde çevredeki binalarla ailemin alışveriş için girdiği binada yıkıldığını gördüm. Gelen sesleri takip ederek annemi kurtardım ama babam ve kardeşime ulaşamadım. Ne anlama geldiği konusunda yardımcı olabilir misiniz. Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir