Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sürekli Eşini Görmek

Rüyada sürekli eşini görmek ne demek?

Merhaba, ben 6 aydır evliyim. Rüyada hep eşimi görüyorum. Geçenlerde rüyamda uzun bir koridordan yürüyordum, arkamdan eşimin eski sevgilisi geliyormuş. Onu fark edince adımlarım hızlanıyor, ben eşimin yanına gitmek istiyordum ama önce o yetişiyordu. Eşim eski sevgilisini çok sıcak karşılıyordu, yanağını uzun sürecek öptü, Hal hatır sordu. Sonra bende kıza inat gidip eşime sarılıp dudağından öpmek istedim ama esim bırakmadı, kafasını çevirdi ve eski sevgilisiyle sohbet etti.

2 gün öncede rüyamda bir kızla tanışıp sohbet ettiğimi gördüm, eşimde yanımızda oturuyordu ve bir anda kızın yanağını öptü, sonra kız öbür yanağını da ona doğru gösterdi ve eşim öteki yanağı da öpmek istedi ama ben aralarına girip, kızı itip ona hesap sormak istedim, fakat ne güç ne ses kalmıştı. Ona istediğim gibi bağıramıyordum ve dövemiyordum. Sonra o benden kaçıyordu ve ben arkasından ama bir türlü neden yaptığını söylemiyordu. Lütfen bana yardım edin, eşime bir türlü güvenemiyorum ve herkesten kıskanıyorum. Rüyalarımda hep böyle tür rüyalar görüyorum.

Sürekli rüyada eşini görmek yorumu

Değerli okurum, siz zaten her şeyin farkındasınız ve son cümlede her şeyi yazmışsınız: “eşime bir türlü güvenemiyorum ve herkesten kıskanıyorum”. Lütfen biraz aklınızı kullanın, yaşamı hem adama hem kendinize zehir etmeyin. Kendi başınıza bu sorundan kurtulamazsanız bir psikologdan yardım alın aksi takdirde bu evliliğin 6 ay bilemediniz 12 ay içinde biteceğine emin olabilirsiniz. Siz eşinize değil kendinize güvenmiyorsunuz.

Rüyalarınızda sürekli aldatılmak, güvensizlik görmek 6 aylık bir evlilik için çok can sıkıcı bir durum. Biliyorsunuz, rüyalar kişinin ruh halinin uykudaki yansımasıdır. Gündüz kafanız bu konularla meşgul olduğu için rüyada bunları görmeniz gayet normal. Rüyada eşini görmek genel manada bazı anlaşmazlıklar veya çözülmemiş bazı sorunlara işaret eder, daha ayrıntılı bilgi için rüyada eşini görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Sürekli Eşini Görmek” için 4 yanıt

Merhaba bu yaz düğünümüz olacaktı nikah yaptık fakat nikahtan sonra sorun çıktı düğünümüz kaldı ama daha boşanma davası olmadı yani daha nikahlıyız, dün gece rüyamda artık nikahlı eşimi diyeyim bir başkasıyla evlenecekmiş gördüm ama “kimle evlenirsem evleneyim aklım sende olacak” diyordu, rüyamı yorumlarsanız sevinirim. 26, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Merhaba. Ben 11 senedir cocuklu dul bir Genc kadinim ve eski kocami ryalarimda cok görüyorum mesela iki günde bir bazen 3 gün geciyor bazende arka arkaya görüyorum..biz bazen telefon da görüsüyoruz bazende mesajlasiyoruz cocuk icin görüsüyorum ama iste olmadan herseyi de konusuyoruz havadan sudan bazen annemi babami soruyor..eski kocam evlendi ve o kadinla cocuklari var…ruyalarimda sik sik eski kocami görmek ne anlama gelir…?

Merhaba, üç dört yıl önce ayrıldığım eski eşimden para istiyorum o da çıkarıp bozuk para veriyor, dua ediyorum ona Allah hidayet versin, yine yanlış yapıyor diye yüreğimden geçiriyorum. Yanlarından ayrıldıktan sonra yolda yürürken üst üste çoraplar giydiğimi fark ediyorum. Bu sirada o da oğlumla yanımdan arabayla geçip gidiyor. Yorumlarsaniz sevinirim. Selamünaleyküm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir