Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Sürekli Eski Nişanlısı Görmek

Rüyada sürekli eski nişanlısı görmek neye işarettir?

Lütfen yardım edin ne yapmam gerektiğini inanın bilmiyorum, rüyamda sürekli ayrıldığım nişanlımı görüyorum, yaptığı yanlıştan dolayı biriyle evlenmek zorunda, iki ailenin baskısı var, şu anda da o kızla sözlü, bugün gene rüyamda gördüm. Anneannemlerin evindeymişiz fakat ev anneannemlerin evi değil, orada annesi babası sözlüsü var, ev kalabalık.

Mutsuzum, kız şimdiki sözlüsü değil kapalı bir bayan, yanında da 3 yaslarında çocuğu var, üzülüyorum “neden Mustafa niye böyle bir şeyi kabul etti” diyerek kendime kızıyorum, eski kayın validem çıkarıp bana 20 tl veriyor “hayır almam bitti artık” diyorum zorla vermeye çalışıyor, dişimi fırçalamaya banyoya gidiyorum sebepsiz yere fırçanın ön kısmı kopuyor dönüp arkama bakıyorum kız arkamda “gözü değdi” olarak düşünüyorum.

Rüyada sürekli eski nişanlısı görmek
Rüyada sürekli eski nişanlısı görmek

Bir süre sonra ayrıldığım nişanlım Mustafa geliyor, daha yüzünü görmedim kadın “benim kocam gelmiş” diyor, o sırada Mustafa bizim bulunduğumuz kısma geliyor büyük ihtimal mutfaktı, mutsuz bir şekilde kimsenin yüzüne bakmadan “hoş geldiniz” diyor, beni fark ediyor yüzüme sitemli bakarak “yaa özlem gördün mü bak” diyor, mutlu görünmeye çalışıyor, üzerinde takım elbise var, içinde mor koyu gül kurusu tarzında bir gömlek ve çizgili kravat, görünce çok şaşırıyorum “böyle hiç giyinmezdi” diyorum.

Diğer günlerde de rüyamda buluşuyorum, yanına gittiğimde “gel” diyor, ansızın sarılıyor, gene yaptığı bütün yanlışları unutuyorum fakat aklında hala o kız ne olacak sorusuyla yapıyor umutlandırıyor, şuanda da mutsuz olduğunu biliyorum. Geçenlerde gördüm gerçekte üzerinde benim aldığım hediyeler vardı, kız koluna girmiş konuşmadan yürüyorlardı, dayanacak gücüm kalmadı ne yapmam gerektiğini inanın bilmiyorum, bugün olsa kabul etmem ama genede oyunlarla ayrılmayı da kabul edemiyorum. Lütfen söyleyin benim mi adım atmamı bekliyor? ayrılalı 1 ay oldu fakat mücadele etmem için bir şeyler yapmam için elimde tutacak hiçbir dalım kalmadı, o şansım yok artık.

Bir diğer unutamadığım rüyam ise eski kayınvalidem ile ilgiliydi ama rüyanın içinde yok, sadece onunla ilgili olduğunu hissediyorum rüyam : odamda kapının arkasında erkek kemerleri var büyük ihtimal abimin kemerleri kemer çok büyük kalın simsiyah yılan oluyor bütün odayı geziyor kardeşimin yatağından tekrar kapıya kemer olarak takılıyor yorumlarsanız çok sevinirim bu rüyanın etkisini hiç atlatamıyorum üzerimden uzun zaman dilimi geçmesine rağmen.

Rüyada sürekli eski nişanlısı görmek yorumu

Değerli okurum, öncelikle mesajınızı böylesine detaylı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Sevdiği, değer verdiği insanı kaybeden ( ister vefat isterse ayrılık yüzünden olsun) kişiler, kaybettikleri kişiyi sık sık rüyalarında görürler. Bu rüyalar mesaj vermez – anlam taşımaz, sadece kaybetmenin acısını, onun yokluğuna alışamamanın ıstırabını yansıtırlar. Zamanla yaşana üzüntü etkisini azaltmaya başlar ve onun hakkında görülen rüyalar seyrekleşir, kişi normal yaşamına dönmeye başlar. Bu konuyu bilmeniz ve ona göre davranmanız gereklidir. Aksi olarak rüyadan bir mesaj çıkarmaya çalışıp kendine bazı sorular sormak, yanlış işlere, davranışlara, beklentilere girmeye neden olabilir. Bu durum sizi rahatsız etmeye devam ederse lütfen bir uzman psikolog desteği almaktan çekinmeyin, inanın çok faydasını göreceksiniz.

“Rüyada Sürekli Eski Nişanlısı Görmek” için bir yanıt

Rüyada ayrıldığı nişanlısıyla bir araya geldiğini görmek
Rüyamda ayrıldığım nişanlımı gördüm, ailecek bir araya tesadüfen gelmişiz ve bir baktım ayrılırken her şey düzelmiş biz barışmışız nişanlımla hatta annesi bana “şimdi siz gerçekten barıştınız mı” deyip gülümsedi. 27, Erkek, Nişandan ayrıldı, askerlik yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir