Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sürekli Gezmek

Rüyada sürekli gezdiğini görmek nedir?

Merhaba ben 19 yaşındayım ruh halim kötü sayılabilir dışarı çıkmıyorum belli sorunlardan dolayı. Rüyamda kendimi belirli bir yerde sürekli gezerken görüyorum, insanların çoğu dalga geçiyor. Gezdikten sonra okula doğru yola koyulurken bir kız görüyorum ancak o kızı hiç tanımıyorum, gerçekte de içimden keşke sevgilim olsa ne kadar güzel diyorum, sonra okul yolundan kayboluyorum.

Birden bir merdivene çıkarken kızı evinde görüyorum, kızda beni zar zor görüyor ve sonra birden okula geliyorum, herkesle beraber sınıfta oturuyorum,  yanımda ilkokuldan bir kız arkadaşımla oturuyorum ama sevmezdim. Arka sıramda da hemen o beğendiğim kız oturuyor ve bana çok iyi yaklaşıyor, her şey istediğim gibi gidiyor ve öğretmen derse başlıyor, ilk önce herkes kendisi parmak kaldırırken sonra listeden seçmeyi tercih ediyor öğretmen. Bu esnada bende seçiliyorum. Kız arkadan “saçların ne güzel olmuş iyi ki kestirmişsin” diyor.

Öğretmen herkesi seçtikten sonra benim yanıma da geliyor. Ve başımda bir bere olduğunu fark ediyorum, öğretmeni zor duyuyorum bu yüzden öğretmen berenin kenarlarını kaldırıyor kulaklarımı açıyor. Öğretmen yerine geçtikten sonra arkada ki kızla muhabbet ediyoruz bayağı. Sevinçliyim üstümde yeşil bir kazak olduğunu fark ediyorum. Kendi kendime “ben artık ne olursa olsun gelirim bu okula” diyorum. Sonra yanımdaki kıza “öğretmen bana ne demişti” diyorum. Onunla konuşurken arkadaki kızı işaret ederek “bu biliyor mu” diyorum oda Bu? Diyor. Bende adını bilmediğim için diyorum ve en son olarak yanımdaki kız bir kağıda “”ırkeşıllah”” yazıp bana gösteriyor. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada sürekli gezmek yorumu

Değerli okurum, gördüğün rüyanın psikolojik unsurları çok fazla, hatta diyebilirim ki 40 yıllık bir yorumcu olarak beni dahi aşan durumlar var. Genel olarak söyleyebilirim ki rüyanız gerçek hayatınızda yalnızlık, kendini iyi ifade edememek sonucu içe kapanmış bir ruh halini yansıtıyor. Bu durum gerçekten varsa ve yaşamını olumsuz etkilemeye başladıysa bir büyüğün olarak bir uzman psikologdan destek almanı önemle rica ediyorum.

Rüyadaki unsurları incelemek ana mesajdan bizi uzaklaştırır. Arzu edersen koyu renkle işaretlediğim kelimelerin rüya tabirlerini sitede araştırabilirsin.

“Rüyada Sürekli Gezmek” için bir yanıt

Ben 20 yaşındayım erkek arkadaşımla 3 yıl bir birlikteliğimiz oldu ama ayrılalı 1 kadar ve ya daha fazla oldu. Neyse beni aldattığı için ayrıldım ama bugün rüyam da onun beni aldattığını bildiğim halde sırf laf olsun için onunla görüşüyordum. O oturup konuşmak bazı şeyleri düzeltmek istediğinde ben sadece gezmek istiyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir