Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Sürekli Kırkayak Görmek

Rüyada devamlı kırkayak görmek neye işarettir?

Rüyalarımda sürekli kırk ayak görüyorum ama rüyada kendi kendime “o akrep” diyorum, elimdeki cisimlerle öldürüyorum ama kan çıkmıyor, bazen yılan şeklinde akrep, bazen kırk ayak şeklinde akrep oluyor ama bana hiç zara vermiyor, bana bakıp giderken ben öldürüyorum.

Sonra koskacaman bir yılan buluyorlar yolda, yeşil renkte bana gösteriyorlar daha sonra sevdiğim adam çağırıyor beni, çok yüksek bir yerden atlıyorum, ondan sonra beni küçüklükten beri seven bir arkadaşım var, onların evde onu bekliyorum, ailemde orada, çocuk beni görünce çok mutlu oluyor, askerden yeni gelmiş, öyle diyor bana ama normalde de askerde şu anda. Tabire baktım kırk ayak için kadın düşman, yılan için düşman, akrep için zehirli düşman yazıyor. Tabirinizi bekliyorum teşekkürler.

Rüyada sürekli kırkayak görmek yorumu

Rüyada kırkayak görmek, korku ve kaygılarınızın hedeflerinize ulaşmanıza engel oluşturduğunu gösterir. Kendinizi negatif duygulardan arındırmanız gerektiğine işaret eder. Sürekli aynı şeyleri görmek ise o rüyanın verdiği mesajın güçlü ya da önemli olduğunu gösterir.

Lütfen “kırk ayak için kadın düşman, yılan için düşman, akrep için zehirli düşman” gibi 5000 yıl öncesinin yorumlarını dikkate almayın. Bir an önce içinizdeki negatif duygu ve düşüncelerden kurtulup, olumlu düşünmeye başlayın, hedeflerinize emin adımlarla ilerleyin. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kırkayak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sürekli Kırkayak Görmek” için 2 yanıt

Merhaba. Rüyamda evimizin balkonunda küçük bir kırkayak vardı. Ben böceklerden korktuğum için annemi çağırdım ve öldürmesini söyledim. O böcek kaçtı ve diğer odalara geldi, en sonunda evden dışarı çıktı. Kapımızın önünde duruyordu fakat şekli bir ahtapot gibi olmuştu ve boyutu değişmişti, babama onu öldürmesini söyledim. Babam onu öldüremeyince eline alıp dışarı at dedim ve öyle yaptı. Daha sonra bende dışarı çıktım ve o böceğin bir kadına dönüştüğü gördüm hemde güzel bir kadına. Aynı binada oturan kuzenim geldi ve kadını gördü. Daha sonra başka bir kadın daha geldi ve benimle beraber olmaya çalıştı. Bu kadar, çok ayrıntılı yazdım ama açıklarsanız, sevinirim.

Enes merhaba, rüyada kırkayak görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta bazı korku ve kaygıları olduğunu anlatır. Bu konuda geniş bilgiyi kırkayak rüya tabiri sayfasında bulabilirsin. Rüyada bir hayvanın başka bir hayvana dönüşmesi ile bir hayvanın insana dönüştüğünü görmek konuları hayvan rüya analizi sayfasında yer almaktadır. Rüyanın devamında gelişen ve benim sadeleştirdiğim kısımlar ise gençlik rüyaları olup, kendini tanıma sürecinin hala devam ettiğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir