Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sürekli Okul Görmek

Rüyada devamlı okul görmek ne manaya gelir?

Merhaba, ben sürekli olarak rüyamda okulumu görüyorum, bazen eski okulumu bazende 2 senedir okuduğum liseyi görüyorum. Ama çoğunlukla eski okulumu görüyorum. Her gördüğümde okulun ilk günüymüş gibi görüyorum 10. Sınıfa yeni geçtim. Onun heyecanıyla olabilir diye düşündüm. Arkadaşlarım ve öğretmenlerimi yeni ve eski olarak karışık bir şekilde görüyorum. Nedir bunun sırrı ?

Kimden: Hamit
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: okul,lise

Rüyada sürekli okul görmek neye yorulur

Hamit selam, yinelenen rüyalar konusunda lütfen rüyalar sayfasında tekrarlanan rüyalar bölümünü okuyun.

Rüyada okul görmek kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir. Okula gitmek ya da okula gittiğini görmek gerçek hayatta kimi hareketlerinin hatalı olduğuna işaret eder. Okulda olmak veya rüyada okulda olduğunu görmek yeni bilgiler edinmek ve bu bilgilerle hayatınızı yeniden yönlendireceğine işaret eder.

“Rüyada Sürekli Okul Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda eski okulumda, sınıfımda oluğumu gördüm. Aramın pek de iyi olmadığı öğretmenle kavga yapmıştım, daha sonra ağlamaya başladım normalde “eski” sevgilimle aynı sınıfta olmamama rağmen oda o sınıftaydı ve ben ağlarken yanıma gelip bana hesap sordu ve beni dövmeye başladı uyandığımda ok korkmuştum.
17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Meloş merhaba,
Eski okulunda olduğunda görmen yaşamında bir gelişim, değişim ifade ederken, elde ettiğin ilerlemenin farkında olman gerektiğini ifade etmektedir. Sevgilin konusunda geniş bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir