Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Sürekli Ölmüş Anne Ve Babayı Görmek

Rüyada sürekli ölmüş anne ve babayı görmek nedir?

Annemi 3 yıl önce , babamı 5 ay önce kaybettim. Babamın vefatından sonra ikisini ayrı ayrı rüyamda görürdüm ve annemi hasta şekliyle olurdu hep. Son 1-2 aydır ikisini beraber görüyorum. Geçen de gördüğüm rüya beni çek etkiledi. Rüyamda annemle babam beni bir otobüs yolculuğuna uğurluyorlardı. Babamın elinde bir poşet çiğ yumurta vardı ve bana vermeye çalışıyordu ama ben almak istemedim. Bu esnada uyandım. Sanırım yumurtayı almadım ama emin değilim.

2 gün önce de yine beni etkileyen bir rüya gördüm. Bu sefer ben hamileyim, karnım bayağı şişkin. Yanımda annem, babam, eşim ve abim vardı. Ben yatakta uzanırken tuvalet ihtiyacım oluyor. Tuvalate gidiyorum. Orada ihtiyacımı görürken yan kabinden yabancı 2 erkek çıkıyor ve ben kabini kapatıyorum. Sonra annem yanıma geldi, bir şeyler konuştuk ama hatırlamıyorum. Sadece içimin rahatladığını hatırlıyorum. Odaya gittik ve doktor bayan eve gitmeden beni doguma alacağını söyledi. Ben de dua etmeye başladım ve uyandım.

Annemle babamı böyle rüyama girmesi beni sevindiriyor ama etkileniyorum. Bana bir şey mi anlatmaya çalışıyorlar acaba ? Onları birlikte görmem iyi bir şey mi diye merak ediyorum.

Rüyada sürekli ölmüş anne ve babayı görmek açıklaması

Rüyanız kesinlikle olumsuz bir mesaj vermemektedir. İnsanlar sevdikleri kişiler kaybettiklerinde onları sık sık rüyalarında görürler ve hem doğal, hem gerekli bir şeydir. Sevgiyi, güçlü bağları ve özlemi gösterir.

Rüyada ölmüş, vefat etmiş anneyi görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Rüyada rahmetli anne ile konuşmak, ölü anne ile konuştuğunu görmek gerçek yaşamınızda annenize doyamadığını, ona son kez güle güle demek için son bir fırsat olarak hayalinizi kullandığınızı gösterir. Bakınız ölmüş anneyi görmek sayfası.

Rüyada ölmüş, vefat etmiş babayı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleriniz, sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Devamı için lütfen tıklayınız ölmüş babayı görmek yorumu.

Rüyanızın diğer önemli unsurları yumurta ve hamileliktir ve onlarda yaşamınızda zenginlik, bolluk bereket dolu yeni bir döneme girdiğinizi, yaşamınızda olumlu yönde yeni gelişmeler olacağını, değişim ve yenilikler, yeni projeler olacağını anlatmaktadır. Rüyada yumurta görmek; iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Bakınız yumurta rüya tabiri

Ruyada hamile odugunuzu gormek genellikle insanin gunluk yasantisyla ilgili haber ve gelismeleri yansitir ve kisisel yonden olgunlastiginizi, gelisme kaydettiginizi haber verir. Hayatinizdaki gelismelerden simdilik bahsetmek istemiyor olabilirsiniz ve kendinizide buna hazir hissetmiyor olabilirsiniz. Bu ruya ayni zamanda, ticari alanda veya herhangi alanda bir projenin baslangicini, yeni bir gelismenin , yeni bir hayati temsil eder. hamilelik rüya tabiri

“Rüyada Sürekli Ölmüş Anne Ve Babayı Görmek” için 3 yanıt

rahmetli annemi ruyalarımda göremeıyorum ..gördüğüm zamanlarda. rahatsız oldugunu hasta olarak yatagında goruyorum.sureklı olarak bu sekılde göruyorum hasta yaagında ya da hasta olarak ..yardımcı olurmusnuz.tabırı ne olabılır acab meıl atarsanız çok sevınırım. tşk eder ıyı calısmalar dılerım..

rüyamda rahmetli annemle birlikde koluma taktım yürüyorum, elinde baston, yaşlanmış beli bükülmüş “anne” dedim “at bu bastonu sen iyisin” dedim ,attı elinden bastonu belini doğruttu, koluma girdi yürüyoruz karşıdan abim geldi siyah takım içide beyaz gömlek yanımızdan geçti bizle konuşmadı annem zayıftı iyileşmiş dedi

Rüyamda hemen hemen her gün ölmüş olan babamı veya başka ölmüş tanıdıkları dedelerini duyuyorum bunlar beni endişelendiriyor yorum yaparsanız sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir