Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sürekli Sınıf Görmek

Rüyada sürekli sınıf görmek neye işaret eder?

Merhabalar, Ben rüyamda zaman zaman sürekli sınıf görüyorum,aynı rüyayı gördüğüme göre bana bir mesaj verilmek isteniyor fakat sanırım ben o mesajı tam algılayamadım ki, hala aynı rüyayı görmeye devam ediyorum, bu konuda bana yardımcı olmanızı istirham ediyorum. Sınıf bazen dolu oluyor, bazen üç dört kişi oluyor sıralarda, bazen öğrenciler oluyor sıralarda bazen yetişkinler, bazen ben ders veriyorum, bazen başka bir hoca. (kendim öğretmenim bu arada)

Mesela bu sabah gördüğüm iki tane sınıf rüyasını anlatayım (bu arada evlilik için biriyle görüşmek üzereyken gördüm bu rüyaları). Rüyamda sınıftayım, sıralar dolu, önceden tanıdığım yetişkin arkadaşlarım var sıralarda, bir de bir kız çocuğu var sınıfta, şarkı söyleyip oynuyor, ben de ona eşlik ediyorum, onunla beraber şarkı söyleyip oynadım, şarkının sözleri şöyle:
Ankara’dan abim gelmiş
evde bir bayram havası
sevdiklerim tek tek yanımda
Annem babam beni çok severmiş.
Bu ruyayı gordukten sonra uyandım ve tekrar uyudum hemen,

Diğer rüyamda bir sınıfa girdim, sıralarda öğrenciler var, bir hoca ders anlatıyor ama öğrencilerin arasında bir de yetişkin bir bayan var. Ben sınıfa girip sınıfın penceresini açıp bir şey silkeledim, çırptım camdan, çarşaf gibi paspas gibi bir şey, tam hatırlamıyorum, sonra da sınıftan çıktım.

Yani bir günde iki kez arka arkaya sınıf rüyası gördüm. Bundan önceleri de zaman zaman sürekli görüyorum sınıfla ilgili rüyalar, sınıfta olduğumu. Bu nedir acaba? Sık sık sınıfta olduğunu görmek ne demektir. yaş:35, cinsiyet: bayan, ruh hali: kararsız kaygılı, medeni hali: boşanmış.

Rüyada sürekli sınıf görmek neye yorumlanır?

Değerli okurum, sizin gibi bilinçli dostlarımızı aramızda görmek bizleri sevindirmekte. Haklısınız rüyanız önemli bir mesaj veriyor. Devamlı, tekrar ederek görülen rüyalaraynı rüyayı tekrar tekrar görmek, bu rüyanın güçlü bir mesaj verdiğini veya verdiği mesajı anlamadığınızı ifade ederken, konunun aslı bizim o rüyayı değişik şekilde veya mekanda görmemizdir. Lütfen okuyunuz: tekrarlanan rüyalar sayfası.

Rüyalarınızın ortak noktası, sınıf görmeniz, sınıfta olduğunu görmenizdir. Konuya iki bakımdan yaklaşılabilir. Birincisi öğretmen olmanız dolayısıyla günlük yaşamınızın bir yansıması olarak düşünülebilir. İş hayatınızda kafanıza çok taktığınız bir konu, bir sorun ya da olmasını istediğiniz bir şey varsa ondan kaynaklanabilir.

İkinci yaklaşım ise rüyada sınıf görmek, okul sınıfı kişisel gelişime işaret eder. Kişisel gelişiminizin halen devam ettiğini gösterir. Rüyada kendini sınıfta görmek kimi önemli hayat dersleri alacağınızı anlatır. Bakınız sınıf rüya tabiri sayfası. Sizin tekrarlayan şekilde sınıf görmeniz kişisel gelişiminizde bir sıkıntı, gelişiminize engel bir durum ya da kimi şeylerden ders almamış olduğunuza işaret edebilir.

“Rüyada Sürekli Sınıf Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ağlayarak sınıftan çıktığını görmek
Rüyamda ilkokul öğretmenimi gördüm, küçük çocuklara ders veriyordu, bende şimdiki halimle onu izliyorum, birden sevmediği bir huyunu anlattı bunun bende bir anısı vardı ve ben ağlayarak sınıftan dışarı çıktım, dışarı çıktığım yer benim eski lisem idi bu ne anlama geliyor?

Derya, Rüyanda ilkokul öğretmenini görmüş olman senin gerçek hayatta halen bazı tavsiyelere, rehberlik ya da yeni bilgiye ihtiyacın olduğunu gösterirken, rüyanın devamında gelişen olaylar bazı şeylerin her zaman insanın istediği gibi gitmeyeceğini simgelemektedir.

Not: rüyalarınızı lütfen rüya gönder sayfasında anlatıldığı gibi, hakkınızda bilgi vererek gönderin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir