Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sürekli Tsunami Görmek

Rüyada sürekli tsunami görmek neye işaret eder?

Merhabalar. Normalde rüya tabirleriyle fazla ilgili olan biri değilim ama neredeyse aynı rüyayı 2 hafta içinde 5 kere gördükten sonra merak etmeye başladım. Bahsettiğim rüyaların hepsinde ya denizde ya da deniz kıyısındayım (yakınlarım, arkadaşlarımla beraber) ve başta durgun olan deniz gittikçe dalgalanmaya başlıyor. Dalgalar büyük bir hızla tsunamiye dönüşüyor. Bu tsunami hepimizi içine alıyor ve o süreçte gözüm kararıyor. Ardından gözlerimi açtığımda ya hastanede oluyorum ya da kumsala vurmuş uyanıyorum. Arkadaşlarım da etrafıma savrulmuş oluyorlar, yaşayıp yaşamadıklarını bilmiyorum.

Bu rüyalar o kadar gerçekçi oluyor ki son gördüğümde tsunami koskocaman bir cruise gemisini beraberinde getirmişti ve onun gölgesi üstümüzü kaplarken sulara karıştık. Kalp atışları duyarak uyandım ve hastanede olduğumu gördüm. Neden sürekli bu rüyaları görüyorum? Ben normalde gördüğüm rüyaları dahi hatırlamam ama bunları görürken rüyamdan uyanıyorum o yüzden hepsini hatırlıyorum. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim. An Ge, 23, Kadın, Bekar, Öğrenci, karmaşık

Rüyada sürekli tsunami görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sürekli tsunami görmekSelam, öncelikle iki önemli konuda bilgi vermek istiyorum. Birincisi, bir rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın çok önemli bir mesaj verdiğini ya da mesajı sizin anlamadığınızı gösterir. İkinci olarak; “Ben normalde gördüğüm rüyaları dahi hatırlamam ama bunları görürken rüyamdan uyanıyorum o yüzden hepsini hatırlıyorum.” yazmışsın. Uykusunu iyi almış, derin endişeler taşımayan, dinç zihne sahip olan insanlar rüyaları daha kolay ve çabuk hatırlar. Senin son zamanlarda rüyalarını hatırlaman bu dönemde sağlıklı yaşadığını, düşündüğünü ve dinlendiğini gösterir ki buna sevinmelisin.

Rüyalarında hep denizde veya deniz kıyısında oluyorsun bu dönemde bilinç altından güçlü mesajlar aldığını ve o sinyallere kulak verdiğini, belkide bu nedenle kimi sorgulamalar içinde olduğunu temsil etmektedir. ( mesela bilinç altında bir tehlike sinyali alıyor olabilirsin) Bu sinyalleri ancak sen bilebilir ya da sakin kafayla tespit edebilir, bu sinyalleri daha bilinçli olarak değerlendirebilirsin. Diğer ortak nokta ise denizde dalgalar oluşması, bunun tsunamiye dönüşmesi olup bunların anlamı kendine yüksek hedefler çizdiğini ve bu hedeflere ulaşmamak endişesiyle huzursuzluk yaşadığını göstermekte, belkide hedeflerini gözden geçirmen için seni uyarmaktadır. Bakınız rüyada tsunami görmek analizi.

“Rüyada Sürekli Tsunami Görmek” için 2 yanıt

Rüyada tsunami görmek
Merhaba ben rüyamda tsunami gördüm. dalga çekilirken yokuş aşağıya plaja akıntıyla gittiğimiz gördüm, annemle ve sözde kardeşimle. Sonunda plajda suyun içinde bekledik, kız kardeşimle bir yerlerden giyecek bir şeyler bulduk. annemin kucağında bir kız çocuğu vardı, üşümesin diye kıyafetler aradık ve kıyafetlere sardık. Daha sonra olay yerine dönünce annemin şık kıyafetler giydiğini gördüm ve gerçekte de olan muhabbet kuşum behlüle baktım ve tsunamide gagası düşmüştü. gagasızdı ve gaga yerinden al yuvar gibi sıvılar akıyordu. ne yapsam diye düşündüm böyle yemek yemesi imkansız açlıktan ölür diye düşündüm öldürsem mi dedim ama kıyamadım.
BAYAN, 23 YAŞ, BEKAR, ÖĞRENCİ

MD merhaba,
Rüyada tsunami görmek yüzeye kadar yükselen bazı bastırılmış duygular veya yoğun bir duygusal dalgalanmalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinizi ifade eder. Alternatif olarak günlük yaşamınızda bazı mutsuzluk ve duygusal istikrarsızlıklar yaşadığınızı gösterir.
Rüyada kız çocuğu görmek birçok sıkıntı çektiğinizi fakat bu sıkıntıdan sonra mutlu olmak, mutluluğu yakalamak olarak yorumlanır.
Annenizi şık elbise içinde görmeniz, annenizin daha farklı tarzda giyinmesi, davranması, düşünmesi ya da değişmesi yönünde isteğiniz olduğunu göstermektedir.
Muhabbet kuşu hakkında bilgiyi rüyada muhabbet kuşu görmek sayfasında okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir