Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Sürüyle Örümcek Görmek

Rüyada sürüyle örümcek neye işaret eder?

Rüyamda evin içinde bir sürü örümcek ve tarantula görüyorum, komşumun oğluna haber veriyorum haber veriyorum, meğer evde proje tarzı bir etkinlik varmış sorumlu kişilere haber veriyoruz, ilaçla müdahale ediyorlar ve bize ” bu örümceklerin en küçüğünün bile çok fazla zehir içerdiğini” söylüyorlar ve kendilerinde özel bir ilaç olduğunu, gidiyorlar.

Sonra bir anda halının üzerinde ceviz büyüklüğünde bir büyük tarantula daha görüyorum ( kahverengi tarantulanın rengi) hemen babama haber verip komşunun oğlunu çağırıyorum fakat o geldiğinde ortalıklarda yok. Bu sefer kuzenimi(erkek, anne tarafı 22) çağırıyorum, fakat geliyor oturuyor sadece.

Ben devam ediyorum aramaya, daha sonra odama giriyorum ve yatagımın kenarında; uyuyan sakat yürüyemeyen kuzenime (kız, baba tarafı – 8 yaşında) baktığını görüyorum, -bu kuzenim gerçekte de yürüyemiyor ve bir kaç kelime konuşabiliyor sadece- sonra hemen kuzenimi kurtarmak için yatağa atlıyorum fakat çarşaf var ama o yok odadan çıkıp kuzenimi arıyorum salona gelip koltuğa oturuyorum, bir anda yürüyemeyen kuzenim benim yanıma yüzünde gülücüklerle yürüyerek geliyor, bana sarılıyor ve ikimizde ağlıyoruz.

İsmim; suzan
Yaş; 19
Cinsiyet; bayan
Medeni durum; bekar
Ruh halim; şuanda mutsuzum ve korku hali var biraz, düşüncelerimde bile hissediyorum bunu

Rüyada sürüyle örümcek görmek tabiri

Suzan merhaba, Bu değerli rüyayı gönderdiğin teşekkür ederim. Gördüğün rüya şu anda gerçek yaşamında içinde bulunduğun ruh halinin pek iyi olmadığını, içinde bulunduğun tezatların seni mutsuz ve huzursuz ettiğini işaret etmektedir. Buna göre hem mutlu ve huzurlu olmak için bir şeyler olmasını bekliyor, olacağına inanıyor ve bunun için bir haber bekliyorsun hem de yaşamın karanlık yüzünü görüp endişeye kapılıyorsun.

Rüyada örümcek görmek, haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder. Evde örümcek, Örümceğin evde dolaştığını görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder. Rüyada tarantula görmek, yaşamın karanlık ve uğursuz tarafını simgeler. Pek hayırlı bir rüya değildir.

Rüyada komşunun oğlunu görmek rüyayı gören kişiye hayatın akışına güvenmemek gerektiğini, her zaman yaşamının kontrolünü elinde tutmak ve bir biraz daha planı yaşamak gerektiğini anlatırken bir tereddüt anında bazı şeylere ara verip durum değerlendirmesi yapmak gerektiğini anlatır.

Unutmamak gerekir ki yaşam acısı tatlısı, üzüntü sevinci ile bir gerçektir ve biz bunları yaşamaktayız. Burada önemli olan yaşamın karanlık yüzünü ( kötülük, acımasızlık, yalan, iftira, iki yüzlülük, sahtekarlık) görüp, onlara karşı tedbirli olup, bunlardan en az etkilenmek için bir şeyler yapıp, sevineceğiniz, mutlu olacağınız şeyler yapmak gerekir şeklinde yorumlanır.

Rüyanda aynı zamanda kimi küçük ipuçları da bulunmaktadır; başkalarına fazla güvenmemek, haline şükretmek, her zaman iyi kalpli olmayı sürdürmek ve çevrende olan bitene karşı farkında olmayı her zaman sürdürmek gerektiğine işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada örümcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sürüyle Örümcek Görmek” için 3 yanıt

Merhaba. Rüyamda birden fazla örümcek gördüm. Çeşitli yerlerde küçük örümcekler vardı. Elime ekmek aldığımda ekmeğin üzerinde ince uzun 4-5 bacağı olan biraz büyük bir örümcek vardı. Anlamı nedir çok merak ediyorum.

Rüyada dudaktan ısıran örümcek görmek neye işarettir
Örümceğin dudaktan ısırması. Rüyamda bir şey yapıyordum, ne yaptığımı hatırlamıyorum, bir dolabın içinde uzanırken 2 örümcek sırayla alt dudağımı ısırıyorlar, acıyordu rüyamda. Bunu nasıl tabir edebiliriz hocam ? 19 yaşında bekar erkeğim.

Gördüğünüz rüya, uyanık hayatta yaşamda çok sevineceğiniz bir haber alacağınızı ancak bu haberden sonra biraz abartılı sevinç gösterisi ( daha doğrusu erkeklik gösterisi, halk arasındaki deyim ile efelenme ) yapacağınızı ve davranışınızın özellikle söyleyeceklerinizi çevrenizdeki birini / birilerini rahatsız edeceğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir