Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sürücü Kursu Görmek

Rüyada sürücü kursu görmek nedir?

Rüyamda sürücü kursuna gidiyormuşum yani daha ehliyetimi almamışım ama araba kullanıyorum, polis kontrolü var ve ehliyetsiz olduğum için polisten kaçıyorum, eski bir binaya saklanıyorum, içeri yaşlı bir kadın giriyor sadece sabaha kadar burada saklanmak gerektiğini söylüyorum, kadın ısrarla beni evine davet ediyor, ben kendisini ret ediyorum, daha sonra saklandığım fark edilir hızlı adımlarla yukarı kadının evine gidiyorum geleyim mi diyorum, cevap yok iki üç defa tekrarladım cevap yok, içeri girdim.

Kadının oğlu, kızı ve zenci bir kadın kahvaltı yapıyorlar, erkek olan beni de davet eder, ellerim çok kirli yıkayıp öyle geleyim dedim, lavaboya giderken erkek olanın yatağında haç gördüm, çok şaşırdım lavabodan çıkarken “sen boyacı mısın” dedi kadının oğlu, hakkımda öyle söylemiştir diye düşündüm, duraklayarak sayılır dedim konuşurken irkilerek uyandım, haç aklıma çok takıldı. Cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler. Erkek, 22, Bekar, Çalışıyor, sıkıntılı

Rüyada sürücü kursu yorumu

Cüneyt merhaba,

Rüyada sürücü kursu görmek, sürücü kursuna gitmek, sürücü kurşuna gittiğini görmek toplu hareket ederek grup gücü elde edeceğinizi simgeler.

Rüyada polisten kaçmak, rüyada polisten kaçtığını görmek, genelde bir suç işlediğini gösterir veya bazı hareketlerini kontrol edebilme kabiliyetiniz var ama kendinizi idare edemiyorsunuz manası taşır. Bazı problemlerden kaçıyorsunuz veya karşınızdaki sorunun ne olduğunu bilmiyorsun şeklinde yorumlanır. Rüyada haç görmek Yalan ve koğuculuğa, zina isnadına, yalancı şahitliğe işarettir.

Sürücü kursu hakkında diğer yorumlar

Rüyada sürücü kursunda çalışmak, çalıştığını görmek bir grup içinde veya fikir planında liderlik ettiğinizi, edeceğinizi ifade eder.

“Rüyada Sürücü Kursu Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda bir arabayla yolculuk yaparken surucu kursu arabasi goruyorum surucu kursuda anadu surucu kursu ilk defa boyle bir surucu kursu gordum

Rüyada ehliyetsiz araba kullanmak
Rüyamda bilmediğim halde araba kullanıyordum ve bir ara sokağa giriyordum. Yüzünden ve hareketlerinden korktuğum bir adam yüzünden geri çıkmak zorunda kaldım. Ben sokaktan çıkmaya çalışırken adamda yavaş yavaş üstüme doğru gelmeye başlamıştı neyse ki geri çıkmayı başarıp oradan uzaklaşmıştım. Yorumlar mısınız lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir