Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sürücüsü Olmadan Giden Araba Görmek

Rüyada sürücüsü olmadan giden araba neye işarettir?

Rüyamda ananemlerin eski evine doğru şoförü olmayan bir motor gidiyor, yakınlarda bir yere çarpıp duruyor. Korkudan eve girecekken yine şoförü olmayan bu kez bir araba geliyor. Oda eve çarpıyor ve duvarı yıkıyor. Evdekileri kurtarmak için eve gidiyorum bu sefer arka arkaya bir sürü motor ve araba geliyor. Dedem yerde dizleri üstünde onu kaldırıyorlar küçük kuzenimin de başı yarılıyor. Bu neye yorumlanır? tuba, 19, Kadın, Bekar, Öğrenci, korku

Rüyada sürücüsü olmadan giden araba görmek tabiri

Tuba merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında bir konuda kendini fazla zorladığını ya da taşıyabileceğinden fazla stres yüklenmiş olduğunu, bu durum özellikle ruhsal durumunda yorgunluk, bitkinlik veya bıkkınlık meydana getirdiğini işaret ederken aynı zamanda sağlığına özen göstermen gerekiğini simgelemektedir. Rüyadaki unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada motosiklet görmek bağımsızlık, kuşlar gibi hür olma simgesidir ve genellikle özgür olma isteğinizi ve bir maceraya atılma ihtiyacınızın olduğunu gösterir. Bakınız rüyada motosiklet görmek sayfası. Sürücüsüz giden motosiklet ise kontrolsüz özgürlüğün tehlikelere işaret eder.

Rüyada araba görmek güç, statü, canlılık, çekicilik, büyük hayaller, modern yaşam sembolüdür. Rüyada araba görmek tüm dünyada çok yaygındır ve rüya çözümlemesi otomobilin modeli, rengi, durumu, markası, onu sürüş biçiminiz gibi birçok faktör bir arada değerlendirilerek yapılmalıdır, bakınız rüyada araba görmek rüya tabiri. Sürücüsüz araba ise kontrol edilmeyen / edilemeyen güç, statü veya büyük hayallerin ne kadar tehlikeli durumlara yol açacağını ifade etmektedir.

“Rüyada Sürücüsü Olmadan Giden Araba Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kendi arabamı park ediyorum, arabadan iniyorum, bir süre sonra araba kendi kendine hareket ederek yürümeye başlıyor arabam. Rengi siyah. Ben arabayı yakalamak için peşinden koşmaya başlıyorum ama araba hızlanarak kayboluyor, polise mi gitsem diye düşünürken uyanıyorum. Yorum için şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir