Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Sürülmüş Ekilmemiş Tarla Görmek

Rüyada sürülmüş tarla görmek neye işarettir?

Rüyamda babamın köyündeyim ve dedemin arazisine gidiyorum, günü tarlada geçiriyorum sonra akşam vakti sürülmüş ama ekilmemiş bir tarlanın başında köylü bir kadın görüyorum. Bu neye işaret eder?

Rüyada sürülmüş fakat ekilmemiş tarla görmek yorumu

Rüyada gördüğünüz köylü kadın aslında sizi temsil etmektedir. Rüyada tarla, arsa, alan, arazi gormek içinde yasadigimiz hayatin ozelliklerini ifade eder,insanin dogum, beslenme, buyume ve egitimini yani hayati bir butun olarak temsil eder, size hayati daha mutevazi yasamanizi, ayaklarinizin uzerinde durmanizi yani hayalperest olmayan bir yasam surmenizi tavsiye eder. Kendinize yeni bir hayata baslamak icin saglam bir zemin ve ortam ve saglam bir is ortami ariyorsunuz, bu ruya ayni sizin yeni bir ise basladiginizi veya yeni bir goreve,mevkiye atandiginizi da temsil edebilir.

“Rüyada Sürülmüş Ekilmemiş Tarla Görmek” için 5 yanıt

sürülmüş bi tarlanın ortasında asma vardı ve çubukla desteklenip dikilmiş üzerinde bi salkım üzüm vardı

Rüyada sürülmüş tarla görmek neye işarettir
Sayin Hocam, Yasim 26
Rüyamda, Bu Ortam kesinle Yer yüzüne benzemiyordu. Sürülmüs bir tarladaydim, yanimda alti tane Kara At vardi, Ve gök yüzene bakiyordum ama bu gök yüzünü sanki Rabbim Allah Teala bu Rüya icin deyisik yaratmisti sanki resim gibi mas Mavi ama önemli olanda Yildizlari öyle guzel parlıyordu ki gözüm ne Atta nede sürülmüs Topraktaydi Göge Bakip duruyordum.
Ertesi günü Caminin icinde iserken gördüm, ve kendimi on an, Secdeye kapanmak istedim ama sanki bir kisi beni tutuyordu,ve nekadar yalvardiysam bir cözüm olmadi. namaz kilmama rahmen bu rüya beni cok üzdü. Cevaplarsiniz beni sevindirirsiniz Almanyadan Sevgiler Saygilar. Ümit

Rüyada bakımlı tarla, sürülmüş veya ekilmiş tarla görmek uyanık hayatında işlerin iyiye gideceğini, bolluk ve bereket geleceğine yorumlanır.
At konusunda detaylı bilgiyi at rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.
Cami içinde işemiş olmanız hiç iyi değildir ve işlerinizin yolunda gitmeyeceğini gösterir.

Rüyamda sürülmüş kırmızı topraktan tarlalar gördüm bi kadın bana tarlaları gösteriyordu lütfen rüyamı yorumlarmısınız teşekkürler şimdiden

Rüyamda sürülmüş ama ekilmemiş bi tarla görüyorum ve bir kahverengi bir öküz görüyorum saglikli ama yorgun gibi bu ne demektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir