Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Şurup Görmek

Rüyada şurup görmek neye çıkar?

Rüyamda mutfakta meyve şurubu hazırlıyorum, bu sırada mutfağın camından baktığımda bahçemizde zincirle tel kafesle zapt edilmiş açık renk 10 civarında ayı gördüm. Uzakta da havlayan bir köpek vardı ama eşimle benim yanıma gelmedi. Sonra küçük kızımın 2~3 yaş daha büyük halini gördüm.

Rüyada şurup görmek yorumu

Aysel merhaba, Rüyada mutfakta olduğunu görmek aile sıcaklığı ve manevi yönden beslenme ihtiyacını temsil eder. Bu besleyici anneniz veya sevgi görmek istediğiniz diğer kişiler olabilir. Alternatif olarak mutfak bir değişimin, dönüşümün simgesi olabilir.

Rüyada şurup görmek duygusallık ve nostalji simgeler, burada anılan meyve şurubu anlamındadır. Rüyada şurup içmek veya şurup içtiğini görmek rüyayı gören kişinin yoğun duygular yaşadığı bir dönem geçirdiğini temsil eder. Şurup yapmak, şurup hazırlamak yapışkan bir durumda kendini bulmuş olabilirsiniz manasını taşır. Birilerine şurup ikram etmek içinde bulunduğu yoğun duyguları birileri ile paylamak istediğini ifade eder.

Rüyada kafes görmek veya kafesle ilgili rüyalar iyiye yorumlanmaz. Rüyadaki kafesler, hiç ummadığı anda derde düşmek demektir. Rüyada ayı görmek, yaşamınızın rekabet yönüyle ilgili bilgi verir ve genellikle dost sandığınız bir düşmanınızın olduğuna ve ondan çok zarar göreceğinize yorumlanır. Rüyanızda gördüğünüz ayı aynı zamanda rüyada gelişen olaylara bağlı olarak güç, kuvvet, irade, güçlü birinini desteğini almak anlamında gelebilir. Rüyada havlayan köpek görmek somurtkanlık ve aşırı titizlik özelliğinizle çevrenizdekileri rahatsız etmekte olduğunuzu simgeler. Küçük kızınızın daha büyük halini görmeniz onun geleceği hakkındaki bazı endişelerin yansımasıdır.

Rüyada melas görmek bir şeyin aslında gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu gösterir ve bazı şeylerin her zaman göründüğü gibi olmadığını unutmamak gerektiğini ifade eder. Melas nedir: Kamış ve pancar şekeri fabrikalarında, sakarozun kristal halde elde edilmesi için yapılan kademeli işlemlerin en sonunda geriye kalan ve koyu kahve renkli, ortalama % 50 şeker ihtiva eden, yüksek viskoziteli şuruba denir. Kaynak: turkseker.gov.tr.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir