Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Süs Balığı Görmek

Rüyada süs balıkları görmek neye delalettir?

Ben rüyamda bir fanus gördüm fanusun ağzına kadar su doluydu ve içinde süs balıkları vardı, balıklar dışarı bakıyorlardı, ben “şimdi atlayacak bu balıklar” dedim, yanımda da arkadaşım vardı.

Sonra 1 tane süs balığı dışarı atladı, balıkların hepsi mordu, 5 6 tane vardı onu aldık yerine koyduk, 1 tane daha atladı sonra bir tane daha, hepsini yerine koyduk ve suyu azalttık.

Rüyada süs balığı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada süs balığı, süs balıkları görmek başarı günleri ve keyifli maceraları ifade eder. Rüyadaki bu balıklar aynı zamanda kimi önemli duygusal gelişmeleri ya da değerli bilgileri temsil edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Süs Balığı Görmek” için 2 yanıt

91 dogumluyum bayanım satıs sonrası hızmetlerde calısıyorum bır bankanın ve bu gece gordum . balıklar her renkten vardı en son gordugum balık cok net olarak hatırlıyorum sıyah uzerıne sarı yesıl gıbı renklerı soz konusuydu

Rüyada turuncu balık görmek
Biri dişi biri erkek olan buyuk japon balıklarım vardı, sabah baktım o balıklar yok olmuş onun yerine 6 veya 7 adet turuncu yavru balık olmuş, kavanoz şeklindeki akvaryumda biri ölü rüyamda, nasıl yorumlanır acaba? Saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir