Rüyada süs görmek

Rüyada süs görmek neye delalet eder?

Rüyada süs görmekRüyamda annem görücü olarak bana 25 yaşında ataması olmamış bir din kültürü dersi öğretmeni buluyordu. Bu kişiyi normalde tanımıyorum, rüyamda bu kişi ile hiç karşı karşıya görüşmüyorduk, birbirimize telefon numaralarımız verilmiş, benim telefon numaram onda, onun numarası bende vardı. Fotoğrafını bile görmediğim bu kişi ile sürekli telefonda konuşuyor, birbirimizi tanımaya uğraşıyorduk, rüyaya göre güya birbirimizi görmememiz gerekiyormuş. Çok ilginçtir adını dahi bilmediğim bu kişinin benimle ilgilendiğini sanmıyordum, ayni öyle konuşmuyordu, mesaj gönderdiğim bir zahmet cevap veriyor, telefon ettiğimde zorla konuşuyordu. Ona mutlaka okumak istediğimi söylüyordum o da kadının çalışmasının doğru olmadığını, oturup evde çocuklarıyla ilgilenmesi gerektiğini söylüyordu. Ve her geçen saat benim canımı sıkmaya başlamıştı, nereli olduğunu, ailesini, nelerden hoşlandığını hiç bir şey söylemiyordu sanki okul hocası değil de işid militanları gibi olduğunu düşünmeye başladım ve onu görmek isteği dayanılmaz boyutlara ulaştı.

Fotoğrafını bile görmediğim ancak çok kısa bir zaman içinde evleneceğim adamı tanımak istiyordum, bir taraftan düğüne hazırlık yapıyoruz, ben gelinlik giyiyorum, diğer taraftan onu merak ediyorum ve nasıl olduysa bir gün çalıştığı okulu ağzından kaçırdı. Hemen ertesi gün süslendim, oldukça dekolte giyindim (bunda amacım – ben böyleyim, işine gelirse, ben değişmem, gelmezse bundan vazgeç demek için ) ve o okula gittim. Neyse ki o okulda zaten bir tane din dersi öğretmeni varmış, yanına gittim “öğretmenim nasılsınız? beni tanıdınız mı?” dedim. Adam tam hayal ettiğim gibi bir kişiydi. “hayır çıkaramadım” dedi “ben sizin müstakbel karınızım” dedim. Bu kadar, kabus gibiydi bu rüya, büyük bir korkuyla uyandım. 17 yaşında, lise öğrencisi kızım.

Rüyada süs görmek yorumu

Banu merhaba, gördüğün bir gençlik rüyasıdır ve sizin yaşınızdaki genç kızlar buna benzer bir çok rüya görürler ve kafalarındaki evlenmek, evlilik, yuva kurmak, nasıl biriyle evleneceği konularının yansımasını gösterirler ve çoğu zaman mesaj vermezler. Rüyanın en ilginç yanı rüyanın akışına zıt bir şekilde süslendiğini görmek ve dekolte giyinmektir.

Rüyada süs veya süsleme malzemesi görmek kişinin gerçek hayatında yapmak istediği değişimler için araştırma içinde olduğunu ve adım atmadan önce son kez daha durumu gözden geçirmek istediğine yorulur. Süslendiğini görmek oldukça sık görülen bir rüyadır ve rüyada süslenmek insanın çevre ile ilişkileri hakkında ipuçları verir, rüyanın yorumu kişiye, yere ve zamana göre değişir. Bir genç kızın süslendiğini görmesi evlilik konusundaki isteğini, bir kadının süslendiğini görmesi kocasından daha fazla ilgi beklediğini gösterirken bir erkeğin süslendiğini görmesi daha dazla beğenilme, saygı duyulma, takdir edilme duygularını simgeler. Yukarıda yazılanlar makul ve kabul edilebilir seviye, yer ve zamana göre açıklamalardır. Uygunsuz yer ve zamanda ya da aşırı süslenme bu yorumlarda geçen konularda abartıya kaçıldığını veya ortada bir sorun olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir