Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Süs Halısı Görmek

Rüyada süs halısı görmek neye çıkar?

Rüyamda halam hacdan geliyor, bana hediye olarak 2 tane duvar süs halısı veriyor, ben üzerleri Kuran ile işlenmiş yeşil olanlardan seçiyorum, kırmızı da var pembe de. Halam gerçekte hacda değil, haccını yıllar evvel yapmıştı. Daha sonra bir kutuda lokum şeker tatlılar doldurup veriyor.

Bir anda halamın gelininin evinde oluyoruz, evin her yeri camekan, her yer et, camekanın ardında etler, büyük sığır etleri “bunlar ne” diyorum “bu kadar et mi olur” diyorum, halam “eniştenin bunlar” diyor, “2 kişi bunları yiyemez” diyorum, daha sonra birden kayın pederimi görüyorum, elinde ekmek köfte yapmış bana zorla yedirmeye çalışıyor, ben yemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada süs halısı görmek tabiri

Derya merhaba, rüyanızın iki bölümü var; halanın hacdan gelmesi ve sana üzeri Kuran işlenmiş duvar halısı hediye etmesi ile halanın gelininin evinin et ile dolu olması.

Rüyada hac görmek sayfasında anlatıldığı gibi hacdan dönen birini ya da birisinin Hacdan döndüğünü görmek hakkın yoluna girmeye, sıkıntılarından kurtulup, rahat ve huzura ermeye işarettir. Rüyada hediye aldığını görmek kişinin hem aile hayatında hem de iş yaşamında şanslı ve mutlu olacağı bir döneme girdiğini gösterir ve bu dönemi iyi değerlendirmek, imkan ve kaynakları güzel kullanıp, mutluluğun tadını çıkarmak gerektiğine tabir edilir.

Rüyada süs halısı görmek kişinin çektiği sıkıntılar ve dökeceği alın teri ile çok iyi yerlere geleceğine ve elde edeceği zenginlik ise asla böbürlenmeyeceğine işaret ederken, duvar halısı aynı zamanda rüyayı gören kişinin karakterinde hiçbir bozulma olmadan mütevazi hayatını sürdüreceğini ifade eder. Bakınız rüyada halı görmek sayfası. Halının Kuran yazısı ile kaplı olması hayırlı gelişmelere işarettir.

Rüyada et görülmesi makbul değildir ve genel olarak sıkıntıya, hastalığa, sorunlar işaret ederler. Rüyadaki gelişmeler halanın gelini ya da eniştenle ilgili bazı sorunlara ya da onlardan size yansıyacak bazı sıkıntılara işaret olabilir. Bu konuda rüyada et görmek sayfası ilginizi çekebilir. Ancak senin köfte ekmeği kabul etmemen bu sorunlardan uzak duracağına delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir