Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Süs Köpeği Görmek

Rüyada süs köpeği neye işaret eder?

Merhaba benim adım hasan soyadım uçar, bana boyum kısa olduğu yüzünden takma ismim lakabım küçük hasan, ben rüyamda bizim eski süs köpeğimi gördüm, süs köpeğim geçen ay bizden alınmıştı, onu barınağa verdik ve rüyamda onu gördüm o benle konuşuyordu, önce size rüyanın başlangıcını anlatayım.

Aslında benim rüyam değil bu, bu annemin rüyasıydı, benim annemle konuşuyordu süs köpeği ve bazılarına göre yani benim anneannem kuran kursuna gidiyor ve ona göre bu köpek eskiden insan olabilir, çünkü rüya değil gerçekte de her şeyi çok ama çok iyi anlıyor, biliyorum her köpek iyi anlar ama bizim köpek bir farklıydı, mesela “sana birisini bulamadık” dediğimde hemen yüzünü kapatır, üzülür, annem bazen ona sinirleniyor, bağırıyor ve tam vuracakken kendini koruyor, gözlerini kapatıyor, sonrada annem vuruyor ve pişman oluyor, eğer gerçek bir insan gibi davranıyorsa eskiden bir insan olabilir bu köpek dedi anneannem.

Benim rüyamda ise ben bizim evdeydim ve bir şey anlamadım ama birden bizim köydeki halamgilde buldum kendimi rüyamda ve bizim süs köpeği gördüm yine eskisi gibi değişmemiş çok ama çok tatlı bir köpekti her zamanki gibi rüyamda onun orada olduğunu gördüm ve sevindim hemde çok en sevindiğim gün bile olabilirdi en güzel rüya bile olabilirdi o rüya ve bilmiyorum ama bu sefer yine kendimi evimde buldum evim bir apartmandı gerçekte de bir apartmandı evin içerisine girdim yanımda da süs köpeği özür dilerim size süs köpeğimi tanıtmadım adı papi biz ona “papişiiiiiim” diyoruz papiyle içeri girdik sonra bn aşağıya bakkala indim papi apartmanın aşağısına indi kapıyı açamadığı için orada bekledi bende bakkaldan ne aldıysam içeri koştum papiyi eve geçirmek için sonrada birden papiyi görmedim bodrum katına gitmesin die çok dikkat ettim bisikletlerin koyulduğu yere doğru gittim birden öpücük sesi çıkararak yanıma geldi ama çok komik bir gelişi vardı yakın yerden geliorduki arkama doğru diğer taraftan gelip önüme girdi ve öylece durdu papi akşam akşam bn yine bakkala gittim yanıma geldi papi ve yere düştü acı çeken küçük bebek köpekler gibi ses çıkardı acı çekerek oraya dikkat edin farkındaysanız köpeğim ahv dedi ilk iki harfe dikkat edin ah dedi ve orada sanki uyandım hatırlamıyorum daha fazlasını ve gerçekte rüyada değil gerçekte bu köpeği banyoya kilitliyoruz banyoda ihtiyacını karşılasın diye kilitledikten sonra bakıyoruz ki kilidi açmış banyodan çıkmış yanımıza geliyor şaşırdık allah allah dedik bu köpek nasıl banyodan çıktı üstelik kilitlediğimiz halde dedik hepimiz bir tümce bir tümce dedik ve biz sofraya oturduğumuzda kahvaltı ve yemek yerken çatalı azıyla alıp önüne koyuyordu ve sofraya oturuyordu ve rüyamda da ilk iki harfte ah dediyse acı çekerek dediyse anneannem dedi ki demek ki bu köpek gerçekten de ya da galiba eskiden bir insandı .. şimdilik benden bu kadar görüşürüz

Rüyada süs köpeği görmek neye yorumlanır

Rüyanız çok ağır bir rüya olduğu için eldeki verilerle sağlıklı bir analiz yapmak imkansız görünmektedir. Böyle önemli rüyalarda mutlaka rüyalarınızı rüya gönder sayfasından gönderip, mümkün olan tüm ayrıntıları yazmalısınız.

Genel bir bilgi vermek gerekirse rüyada süs köpeği görmek, gelip geçici dostluk veya gerçek olmayan dostça davranışlar karşısında uyanık olmak gerektiğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Süs Köpeği Görmek” için 3 yanıt

Rüyada köpek ısırması görmek ne anlama gelir
Rüyamda kahve siyah tonlarında küçük bir süs köpeği elimin orta parmağının yumuşak yerini ısırdı, çok sinirliydi, ben karşı koymayınca canımı epey yaktıktan sonra bıraktı, parmağımda diş izleri kaldı, kanamadı (evimde köpeğim var).
Sonra kırda ağaçlık bir yerde bir sürü yılan vardı, onlardan korkmamam gerektiğini düşünüp üzerlerinden uçarak uzaklaştım, beyaz gri değişik renkte bir sürü ince yılan. Bunların manası neye işarettir?

Derya merhaba, Rüyada köpek ısırması, bir köpeğin ısırdığını görmek bir arkadaşınızın neden olacağı bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ruh dünyanızda bir iç çatışma gösterebilir
Rüyadaki yılanlar hakkında geniş bilgiyi rüyada yılan görmek sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyada süs köpeği öldürmek
Selamun Aleyküm, ben rüyamda 1 köpek gördüm, daha sonra köpekten korktum arkadaşım vardı yanımda. Sanki gitti kedi geldi neyse sonra 3 köpek oldu. 2 tane köpek toprak kazıyor, diğeri etrafı kolluyor. Daha sonra köpek saldırmasın diye köpeğe bakmadan uzaklaştım oradan, arkama baktığımda köpek bana doğru geliyor, bende hızlandım. Playback gibi ses geldi ”dur, üstünü koklicam” diye bende o sırada üstümde bir şey var mı diye düşündüm yoktu. Sonra köpek belimi açtı ve yine bir ses ”arkandaki etini (farklı bir yerin üstü) koparacam” dedi ve ısırdı hafiften bende kaçtım son sürat ve elektrik direğini kopardım, köpeğe vurdum ve köpeği kaçırdım. Sonra eve doğru gidiyordum bir baktım biri bana baktı ve ben ona baktığımda o saklanıyordu fakat saklanan abimdi. Sonra hani filmlerde iş bitince 2 parmak saça konur daha sonra ileri doğru yapılır ya (2 kişi oradan gitsin gibi) ama o nedenle değil işi bitirdim anlamında yaptım o hareketi AYRICA köpeklerin 3 de beyazdı 1’i süs köpeği – 1’i büyük (markasını bilmiyorum) öbür köpekte sıradan köpek– biraz fazla uzun oldu ama kusura bakmayın –BU RÜYANIN ANLAMI NEDİR ACABA ??–

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir