Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Süslenmek

Rüyada ölmüş kardeşinin süslendiğini görmek ne demek?

Rüyada süslenmekRüyamda ölen kız kardeşimi süslenmiş olarak gülerken gördüm, çok güzel olmuş gözünde gözlük ve kıpkırmızı canlı ruj sürmüş. Aramızda hiç konuşma geçmiyor ama bakışları çok anlamlıydı, saçları kömür siyahı. Normalde kız kardeşimin saç rengi kömür siyahı değildi. Rüyamdan hatırlayabildiklerim bunlar, çok karmaşık gece dışarı çıkıyoruz o kadar süslenmiş ama mısır tarlası gibi bir yere bakıp durdu, annemde mısır tarlalarında dolaşıyordu.

Rüyada süslenmek yorumu

Rüyada ölmüş kız kardeşi diri görmek rüya sahibinin yalnızlık, depresyon, paylaşacak birilerini bulamamak gibi hayatın manevi yönlerinde manevi desteğe ihtiyacı olduğunu, onun yokluğundan büyük ızdırap çektiğini simgeler. Ölü kız kardeşi diri, rahmetli bacıyı canlı görmek insanın manevi zorluklar yaşadığı dönemlerde sık görülür. Onu süslenmiş olarak, sağlıklı ve güzel olarak görmeniz mekanının cennet olduğuna rivayet eder.

Rüyada süslenmek özellikle genç kızlar tarafından çok sık görülen bir rüyadır ve rüyada süslendiğini görmek insanın çevre ile ilişkileri hakkında ipuçları verir. Yorumu kişiye, yere ve zamana göre değişir. Bir genç kız süslendiğini görürse bu onun evlilik konusundaki isteğini ifade ederken, bir kadın süslendiğini görürse kocasından daha fazla ilgi beklediğini gösterir, bir erkeğin süslendiğini görmesi daha dazla beğenilme, saygı duyulma, takdir edilme duygularını simgeler. Bu yazılanlar makul ve kabul edilebilir seviye, yer ve zamana göre açıklamalardır. Uygunsuz yer ve zamanda ya da aşırı süslenme bu yorumlarda geçen konularda abartıya kaçıldığını veya ortada bir sorun olduğunu gösterir. Bezenmek terimi de aynı anlamlara gelir

Rüyada mısır tarlası görülmesi rüya sahibinin ait olduğunuz bir toplulukta (büyük ihtimalle aileniz) topluluk üyelerinden birisi hakkında derin kaygılar taşıdığını, onun başına bir şey olacağı yönünde kaygılar taşıdığını ancak dikkati ve manevi gücü sayesinde bu tehlikenin ortaya çıkmadan ondan uzaklaşacağını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir