Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Susuz Kalmak

Rüyada susuz kalmak ne demek?

Selamûn aleyküm, rüyam biraz uzun olduğu için bir cevap bulamadım ve size yazmaya karar verdim, hatırladığım kadarını paylaşacağım. Öncelikle rüyamda askerdeydim, susuz kalmıştım ve su almak için kılık değiştirip terör kampına gittim ama orada da su bulamadım. Su yerine 3 – 4 bardak buz buldum ve döndüm.

Sonra bütün askerler terör kampına yakın bir yerde arama yapıyorduk ve bir kuyu açtık, kuyunun içinde hatırladığım kadarıyla cesetler vardı ve kedi ölüleri. Cesetler çok pis bir kokuyordu, rüya olmasına rağmen hissetmiş olmam da beni şaşırttı. Son olarak konuştuğum kızı bir başka erkekle gördüm, kızda mavi uzun bir elbise erkekte ise beyaz bir takım vardı, garip olan şey kızın kapalı görmem. Halbuki kız gerçekte açık ve bunu görürken üstümde askeri kamuflaj vardı. Rüyada hatırladığım bu kadar, yardımcı olursanız sevinir ve güzel dua ederim, etmeseniz de Allah razı olsun. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada susuz kaldığını görmek yorumu

Değerli arkadaşım, rüyanı gayet güzel anlatmışsın ama en önemli şeyi yazmamışsın yani askerlik durumunu. Çünkü askerliğini yapan birinin yeniden askerliğini yaptığını görmesi ile askerliği yapmamış birinin asker olduğunu görmesi çok farklı anlam taşır. Lütfen rüyada asker görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada susuz kaldığını görmek rüya sahibi insanın gerçek hayatta sahip olduğu özel yeteneklerini yeteri kadar kullanamadığını, bazı sebeplerle arzu ettiği başarıya ulaşamadığını gösterir, bu konuda rüyada su görmek sayfasında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Rüyada terör, terörist, terör kampı gibi terörle ilgili konular görülmesi hayra yorulmaz ve çatışmaya işaret eder. Orada su yerine buz almanız içinizdeki çatışmaya son verdikten sonra çok para kazanacağınıza işarettir. Hayatta yeni atılımlar yaşayacağınızı, farklı gruplardan insanlar ile bir araya geleceğinizi ve yeni ortaklık yada iş birliği sayesinde daha fazla itibar sahibi olacağınıza delalettir. Bakınız rüyada buz görmek sayfası.

Rüyada kuyu açmak kişinin duygularını kontrol altına almak, onları yönetebilmek için olağanüstü bir çaba içinde olduğunu gösterir, bunları başaramazsa önemli sorunlar yaşayacağını işaret eder. Kuyudan çıkan cesetler ise hayatta artık kullanmadığınız bazı özellikleriniz olduğunu anlatmaktadır.

Rüyanızın son bölümü ise gerçek hayatınızda insanlara güven konusunda bazı sorunlar olduğunu veya bir ihanet korkusu yaşadığınızı anlatırken, tüm bunlarla baş etmek için güçlü olmayı başarmak gerektiği temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir