Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Süt Banyosu Görmek

Rüyada süt banyosu yapmak ne demektir?

Ben 15 yaşında bir kız çocuğuyum. Rüyamda okumuş olduğum ilim yerinde kız kardeşim ile süt banyo yaptık,  rüyam çok güzeldi, kuşlar gibi hafiflemiş hissettim kendimi, lütfen bunu açıklar mısınız?

Rüyada süt banyosu görmek yorumu

Rüyanda okumakta olduğun yeri görmüş olman gerçek hayatında gelişim açısından bir ilerleme içinde olduğunu temsil ederken kız kardeşini orada görmen aslında hayatın boyunca şansının açık olacağını, mutlu olacağın bir yaşam süreceğini ve şu anda içinde bulunduğun güzel dönemin tadını çıkarman gerektiğini temsil etmektedir. Rüyada süt banyosu yapmak güçlü ilişkiler ve sağlam dostluklarla çevrili olduğunuza delalettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada banyo görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Süt Banyosu Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda banyo yapıyorum ama banyoda görünmeyen bir adam daha varmış, benimle bir arada banyo yapıyor, ben onu görüyorum ama ama beni görmüyormuş sanki arada sihirli bir perde varmış gibi. Sonra banyonun kapısına bir erkek geliyor ve kapıyı açmamı istiyor, güya erkek arkadaşım rahatsızlanmış ve ağlama krizine girmiş. Ben tam kapıyı açacakken banyoda benimle yıkanan görünmez adam bağırıyor ve “sakın kapıyı açma, o kötü bir adam, seni kandırıyor, sana kötülük yapmak istiyor” diyor. Ben de şaşırıyorum “iyi de sen kimsin, benim banyomda ne işin var” diyorum. Böyle kötü bir rüya işte, bu neye çıkar.

İmge selam, rüyalarınızı rüya gönder sayfasından gönderip, hakkınızda bilgi verirseniz sağlıklı bir rüya yorumu yapılabilir. Lütfen bunu aklınızdan çıkarmayın. Gördüğünüz rüya gerçek hayatta hayal aleminde yaşadığınızı, gerçek dünyadan çok uzakta, kendi kafanızda kurduğunuz boş ve gereksiz düşünceler, korkular ve beklentilerle hayatınızı boşa geçirdiğinizi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir