Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Süt İçmek

Rüyada süt içmek neye işarettir?

İyi günler, ben bugün rüyamda sürekli cam bardakta süt içiyordum, en son annemden istedim ve o şekilde uyandım. Bu süt içmeler farklı farklı mekanlarda oldu. Kalktığım da da çok terlemiştim ve iki bardak daha süt içtim.

Bunun dışında bu rüyanın içinde miydi bilmiyorum ama bir insanla birlikte olmaya çalışıyorum ve çok susuyorum, bardak bardak su içiyorum. Bu şu andaki kız arkadaşım değildi ama tam emin değilim, bu rüya ile mi birlikte miydi değil miydi (şu andaki ruhsal durumum iyi değil bunun da sebebi işlerim yolunda gitmiyor, iş açısından sıkıntıdayım) yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim, iyi günler. 28, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada süt içtiğini görmek yorumu

Vedat selam, sürekli süt içtiğin ilk rüyan aslında çok güzel mesajlar vermekte ancak iş sıkıntısı nedeniyle sanırım bu güzellikleri gözden kaçırıyorsun. Rüyada süt içilmesi kişinin iç mutluluğu ve iç beslenmesi manasına gelir. Alternatif olarak, aile içi bağlar konusunda güzel gelişmeleri ifade eder. Ancak bu açıklamalardan daha derin tabir ise, sütü soğuk mu, ılık mı ya da sıcak mı içtiğiniz ve bunun ne sütü olduğu ile daha ilgilidir, ancak bu konuda bilgi yok. Lütfen süt rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Rüyada su içmek çok iyidir, hayırlı gelişmelere işaret eder. Su içmek psikolojide hayat kaynağıdır ve hayata enerji veren bir unsurdur, Rüyada su içtiğini görmek selamete ermeye ve rüyayı gören için bereketli geçecek bir seneye işarettir.

“Rüyada Süt İçmek” için 4 yanıt

Merhaba Sitedeki yorumları okudum fakat tam mana çıkaramadım. Yardımcı olabilir misiniz lütfen. 35 yaşındayım 13 yıllık evliyim 7 yaşında bir oğlum var ve şuan 2 aylıkta hamileyim. Gerçek hayatta buzdolabının dondurucusunda 2 şişe organik süt var.

Rüyamda bu sütleri yoğurt yapmak için dolaptan çıkarıyorum, bir bakıyorum sütler yarıya kadar azalmış ama 2 şişe değil 3 şişe var, eşime soruyorum “ne yaptın bu sütleri” diye, bir şey demiyor, o sırada içinde bir şeyler olduğunu fark ediyorum ama süt bozuk mu değil mi anlayamıyorum. Sonrada uyandım zaten. Teşekkür ederim. 35, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Selam reykucuk,
Rüyada yoğurt yapmak zenginlik, mutluluk, uzun ömür konularında arayış içinde olduğunuzu, her ne kadar kimi aksaklıklar, sorunlar yaşasanız da sonunda aradığınıza kavuşacağınızı simgeler. Sizin yoğurt yapmak için dolaptan süt almak için dolaba bakmanız gerçek hayatınızda bu güzelliklere kavuşmak için adım attığınızı göstermekte, şişelerin sayısının ikiden üçe çıkması inşallah beklediğinizden de güzel şeylere kavuşacağınıza müjde vermektedir.

Es Selamun aleyküm, rüyamda bir lokantadayım içecek bir şey almak için biraz bakındım, sonra 1 litre cam şişede süt aldım. Sonra bizim akrabalar masada oyun oynuyordu yanlarına geçtim ama hepsi yere oturmuştu, bağdaş kurdum oturdum, sütün yarısından çoğunu içtim. Masadakiler “bu ne yapıyor böyle” dedi, Ferhat abi “o ne” dedi, “süt” dedim uzattım “al sende iç” dedim, aldı sütü yere fırlattı, içimden “bu neden böyle yaptı, bilsem vermezdim” dedim, uyandım. Allah razı olur inşallah yorum için.

Rıdvan merhaba, rüyada bir lokantada olmak rüyayı gören kişinin hem iş hayatında hem aile yaşamında sağlam temeller üzerinde durduğunu ve bu yüzden de çevrenin olumsuz faktörlerinden fazla etkilenmediğine, işlerinin yaşamı boyunca yolunda gideceğine yorulur, bakınız rüyada lokanta görmek sayfası. Rüyada süt içmek kişinin iç mutluluğu ve iç beslenmesi manasına gelir. Alternatif olarak, aile içi bağlar konusunda güzel gelişmeleri ifade eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise hayatta her zaman kişinin huzur ve mutluluğunu bozacak veya bozmak isteyecek birileri olabileceğini akıldan çıkarmamak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir