Rüyada Süt İçmek

Rüyada süt içmek neye işarettir?

İyi günler, ben bugün rüyamda sürekli cam bardakta süt içiyordum, en son annemden istedim ve o şekilde uyandım. Bu süt içmeler farklı farklı mekanlarda oldu. Kalktığım da da çok terlemiştim ve iki bardak daha süt içtim.

Bunun dışında bu rüyanın içinde miydi bilmiyorum ama bir insanla birlikte olmaya çalışıyorum ve çok susuyorum, bardak bardak su içiyorum. Bu şu andaki kız arkadaşım değildi ama tam emin değilim, bu rüya ile mi birlikte miydi değil miydi (şu andaki ruhsal durumum iyi değil bunun da sebebi işlerim yolunda gitmiyor, iş açısından sıkıntıdayım) yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim, iyi günler. 28, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada süt içtiğini görmek yorumu

Vedat selam, sürekli süt içtiğin ilk rüyan aslında çok güzel mesajlar vermekte ancak iş sıkıntısı nedeniyle sanırım bu güzellikleri gözden kaçırıyorsun. Rüyada süt içilmesi kişinin iç mutluluğu ve iç beslenmesi manasına gelir. Alternatif olarak, aile içi bağlar konusunda güzel gelişmeleri ifade eder. Ancak bu açıklamalardan daha derin tabir ise, sütü soğuk mu, ılık mı ya da sıcak mı içtiğiniz ve bunun ne sütü olduğu ile daha ilgilidir, ancak bu konuda bilgi yok. Lütfen süt rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Rüyada su içmek çok iyidir, hayırlı gelişmelere işaret eder. Su içmek psikolojide hayat kaynağıdır ve hayata enerji veren bir unsurdur, Rüyada su içtiğini görmek selamete ermeye ve rüyayı gören için bereketli geçecek bir seneye işarettir.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir