Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Sütçü Görmek

Rüyada sütçü görmek ne demektir?

Annem bu hafta evde kendisi yoğurt mayalamıştı. Rüyamda ise eve gelen sütçü bize 1.5 kilo süt vermek istiyor. Ben ya da annem “biz süt alıp yoğurt yaptık, o yüzden sen 1.5 kilo değil yarım kilo ver” diyoruz. Sonra o yarım kilo sütü koyuyor ama sütün rengini görmüyorum. Yanıtlarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

Rüyada sütçü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sütçü görmek, süt dağıtan, süt satan, süt üreten birini görmek, yaşamınızdaki hayal kırıklıklarının sona ereceğini, bereketli günlerin yaklaştığını ifade eder. Rüyada süt sattığını görmek, süt dağıttığını, süt ürettiğini görmek şeref ve zenginlikleri temsil eder, büyük bir ticari başarı elde edeceğinizi simgeler. Rüyada süt almak, süt aldığını görmek, iş yaşamındaki tecrübesizlik veya ürkek davranmanız nedeniyle bir miktar para kaybedeceğine işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada süt görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Sütçü Görmek” için 2 yanıt

Rüyada süt almak
Benim hayatımda yeni birisi vardı, ben bu kisiyi hayatımda tam olarak oturtamiyordum, gece dua edip uyudum, nasıl olacak bu iş inşallah mutlu olacak isek olur diye. Rüyamda bir markette kasada süt ve bir kaç bir sey almisim, yanımda kıyafetleri düzgün bir erkek var, yüzünü tam görmedim, benim üzerimde gri bir elbise parmağımda alyans, bu kişi benim nisanlimmis, tam o sırada gerçekte görüştüğüm kişi markete giriyor, göz göze geliyoruz, ben sonra kafamı eğip ürünleri kasadan geçiriyorum.

Duygu selam, gördüğün rüya gerçek hayatında bazı konularda üzerindeki ürkeklikten sıyrılıp, kendine tam güvenmeye başladığında işlerin daha da yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir