Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Sütlaç Görmek

Rüyada sütlaç görmek neye delalet eder?

Merhaba rüyamda iki kase sütlaç görüyorum. Daha sonra kaselerden birinin üzerine tarçın serpiyorum ve yiyorum. Yediğim sütlacın şekerinin az olduğunu düşünüyorum. Sonrasında tanıdığım yalnız çok samimi olmadığım bir arkadaşım geliyor ve bana tarçın soruyor, bende yerini gösteriyorum, o da tarçın serpiyor. Ama bir kısmını dışarı döküyor tarçının ve o da o kasedeki sütlacı yiyor ve uyanıyorum. Rüyada sütlaç yemek ne demek? Yaş : 30, Medeni Hali : Bekar, Ruh Hali : Mutsuz fakat sabırlı ve ümtli

Rüyada sütlaç yediğini görmek yorumu

Fatih selam, rüyada süt tatlısı görülmesi genel olarak çalışma veya eğitim yaşamında ortaya çıkacak güzellikleri işaret eder ve kişinin işindeki bazı sorunların sona ereceğini, bazı sıkıntıları aşacağını, huzurlu günlere dönüleceğine rivayet edilir. Buna karşılık rüyada sütlaç görmek ev yaşamına dair güzelliklere işaret eder. Rüyada sütlaç yemek rüyayı gören kişinin aile yaşamında güzel gelişmelere yaşayacağına ve evine bereket dolacağına işaret eder. Sütlaç pişirmek kişinin evindeki ağız tadını artırmak, sevdikleriyle daha mutlu günlere kavuşmak için emek harcadığını ve sonunda bunları elde edeceğini ifade eder.

Sütlaca tarçın serpmeniz bu güzelliklere kavuşmak için önce iç dünyanızdaki bir olumsuz duruma son vermeniz gerektiğini ifade etmektedir. Çünkü rüyada bir yiyeceğe tarçın serptiğini görmek rüya sahibi kişinin bir konuda bir suçluluk duyduğunu ve bunu gizlemek için kendini epeyce zorladığını ancak artık bu konunun onu oldukça yorduğunu anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir