Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sütlü Göğüs Görmek

Rüyada sütlü göğüs görmek ne demek?

Rüyamda aynanın karşısında kendi göğüslerime bakıyorum ve iki göğsümün de sütle dolu olduğunu görüyorum. Acaba bu ne demektir. Rüya detayı: yaşım 30 kadın memur evli. Rüya temaları : aynaya bakmak, kendi göğüslerini görmek, göğsünün sütle dolu olduğunu görmek.

Rüyada sütlü göğüs görmek yorumu

Rüyada kendi göğsünü görmek kendine güvene ve sorunların üstesinden geleceğinize işaret eder. Rüyada göğüslerinde süt olduğunu görmek kuvvetli olmaya, kız çocuk sahibi olmaya işaret eder. Daha detaylı bilgi için lütfen rüyada göğüs görmek sayfasını inceleyin.

“Rüyada Sütlü Göğüs Görmek” için 3 yanıt

rüyamda çıplaktım hamile gibiydim sanki karnım değişikti göğüslerim büyümüş ve içleri süt dolu gibiydi ve 2 kızımda yanımdaydı bu ne demek acaba çok merak ettim gerçekte hamile değilim ama rüyamda hamile gibiydim sanki

Rüyamda göğüslerinemin ikiside gürül gürül süt akıyor, sevdiğim adam da sol gogsumden hem süt emiyor hemde gözlerimin içine bakıyor. Sütler ağzından dışarı taşıyordu. 42, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor

Rüyada gögüslerinden süt aktığını görmek zengin olmaya veya maddi sıkıntılardan kurtulmaya, bekar bayanlar için evlenmeye işarettir, Yaşlı bir erkeğin bu rüyayı görmesi fakir düşeceğine delalet eder, Yaşlı bir kadının bu rüyayı görmesi uzaktaki bir yakınından haber alacağına işarettir.
Sevdiğin adamın göğsünden süt emmesi ise reel hayatta o kişi ile arasında bir kavga, tartışma ya da ayrılığa işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir