Rüyada Sütten Kesildiğini Görmek

Rüyada sütten kesilmek ne demektir?

Merhaba, ben gerçek hayatta 5 aylık hamileyim. Eşim rüyasında benim sütten kesildiğimi, bu yüzden görümcemin bebeğimi emzirdiğini görüyor bunun anlamı ne acaba? Bu rüya ziyaretçimiz damla tarafından yazılmıştır. Rüya unsurları: sütten kesilmek, görümce, bebek emzirmek.

Rüyada sütten kesildiğini görmek yorumu

Tüm ziyaretçilerimizden boş vakitlerinde POPÜLER RÜYALARI mutlaka okumalarını rica ediyoruz. Temel rüyalar herkes tarafından görülen rüyalardır.
Özellikler
hamilelik
doğum
bebek
sayfaları özellikle sizin ilginizi çekecektir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

  1. miray dedi ki:

    Ben şuan 4 aylık hamileyim bebeğimin cinsiyetini bilmiyorum rüyamda doğum yaptigimi görüyorum fakat emzirmek istediğimde sütümün olmadığı ve sütümün gelmesi için çaba sarf ettigimi gördüm, inşallah hayırlı bir ruyadir. Şimdiden teşekkür ederim. 18, Kadın, Evli, Ev hanımı.

    • Rüya yorumcu dedi ki:

      Miray selam, hamilelik bir kadının yaşamında çok özel bir yeri olan dönemdir ve anne adayları bu dönemde çok yoğun duygusal dalgalanmalar yaşarlar, hamileliğin değişik dönemlerinde değişik yoğunlukta farklı rüyalar görürler. Rüyanız hayatınızda yeni bir başlangıcı işaret ederken bu başlangıcın ilk başlarda bazı zorlukları olacağını anlatmaktadır ki zaten hamile olmanız bu durumu teyit etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*