Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sütun Görmek

Rüyada sütun görmek neye delalet eder?

Rüyamda; Annem (yaşamıyor), babam (yaşamıyor) ve iki ablam yeni eve taşınmışız. Babamın üzerinde siyah takım elbise annemin üzerinde ev kıyafeti ve başında yemeni var, Ablamlar ve ben genç kızlarız. Ev taştan ve her tarafı beyaz. Eski yapı bir bina. Tavanları çok yüksek ve bazı yerlerde sütunlar var. Evin içinde tanımadığım başka adamlar var ve evi bu insanlardan almışız. Evin dış kapısı bahçeye açılıyor. Kapının önünde apartman hizmetlisi var annem onunla konuşuyor. Evi gezmeye başlıyorum. Ev çok büyük ve Anneme “”bu evin diğer odaları nerede? Her yerde banyo var”” gibi sorular soruyorum ama bana cevap vermiyor, benimle konuşmuyor.

Ablam bana mavili beyazlı bir gecelik almış. Çok güzel ve çok beğeniyorum. Ablama sarılıp öpüyorum O da beni öpüyor. Onlar çok sevinçli ama ben o kadar değilim. Evde bir sürü kapı var. Kapılardan birini açıyorum ve yan yana iki tane bebek küveti görüyorum. Birinin içi su dolu. Su çok berrak ve cam mavisi renginde, üzerinde de sabun köpükleri var. İçimden bizden önce yaşayanların ikiz çocukları varmış diye geçiriyorum. Sonra annemlerin yanına gidiyorum. Kahvaltı yapacakmışız ve tanımadığım adamlar da sofrada ama masada iki torba dolusu zeytin var sadece. Bir torba siyah bir torba yeşil. Anneme dönüp “”Biz niye Üsküdar’ a geldik neden Kadıköy’ de kalmadık”” diyorum ama yine cevap alamıyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkür eder, sağlıklı, mutlu günler dilerim. 43, Kadın, evli, ev hanımı.

Rüyada sütun görmek yorumu

Değerli okurum lütfen öncelikle ölen anneyi rüyada görmek ve ölen babayı rüyada görmek sayfalarını okuyun. Onlarla birlikte yeni eve taşınmanız hayatınızda yeni bir döneme başlamak üzere olduğunuzu simgelemekte ve bu döneme girerken rahmetli anne ve babanızdan aldığınız değerleri aklınızdan çıkarmamak ve sonradan pişman olacağın bir şey yapmaktan uzak durmak gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada sütun görmek kişinin gerçek hayatta sahip olduğu güç, kuvvet ve ayakta kalma gücünü simgeler. Sağlam sütun kişinin bu konularda olumlu yönde olduğunu temsil ederken, çatlak kırık hasarlı veya eğri bir sütun ise terine olarak bu konularda bir zaafiyet olduğunu temsil eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ve konuşmalar uyanık hayatınızda önünüze bir çok fırsat ve seçenek çıkacağını, bunların çoğunun hayırlı olduğunu göstermekte ve vereceğiniz en isabetli karar sayesinde kavuşacağınız sevinç, mutluluk ve başarının o derece büyük olacağını işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir