Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sütyen Askısı Görmek

Rüyada sütyen askısı görmek ne demektir?

Merhabalar, ben sitenizi internette rüya tabirleri araştırırken buldum ama aradığım rüyanın tam karşılığını maalesef bulamadım. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Rüyayı gören nişanlım, nişanlımın evinde babam ablam ve ben oluyormuşuz. Ablam duştan çıkmış oluyormuş, üzerinde sadece iç çamaşırları varmış, sonra nisanlımın evindeki yatak odasına gidip nişanlımı çağırıyormuş. Ben gidip bakıyormuşum ama beni istemiyormuş. Bende içeri odaya gidip beni değil seni çağırıyor deyip nişanlımı gönderiyor muşum.

Daha sonra nişanlım arkası dönük “ne oldu abla bir şey mi lazım” diyerek soruyormuş. Oda “sütyenimin askısını takar mısın” diyormuş. Nişanlım da “abla ben ne anlarım, kardeşin taksın çağırayım da” demiş. Ablamda “hayır o beceremez, çok sert sen tak” diyerek ısrar etmiş ve giderek nişanlıma yaklaşmaya başlamış.

Ablamın da nişanlımın da birbirlerine arkaları dönükmüş, en son nişanlım sadece eliyle “tamam takayım, madem kardeşin yapamıyor sert, ben takayım, bakmadan çıkayım hemen” demiş. Sütyenin askısını tuttuğu anda ablam başını çevirmiş ve nisanlım çok korkmuş. Vücudu bayan fiziğiydi, sesi de ablanın sesiydi, ama kafası çok korkunçtu diyerek anlatıyor. Sarıya dönük iki yana taranmış saçlar, sadece göz bebeği sarı bir şekilde parlak iki gözü, yüzü sanki böyle kurumuş topraklar gibi çatlak ve yarık doluymuş, dişleri vampir dişleri gibi, tırnakları bir parmak uzunluğundaymış ve bacakları ters bir şekilde yanı sağ solda sol sağda ve dizleri birleşik bir haldeymiş.

Korkudan sıçrayarak uyanmış ve buna benzer daha öncede 5-6 kez ablamla bu şekilde rüya gördü. Yani hep bir cinsel arzu ya da temas isteği oluyor, karşı tarafın ama nişanlımı kandıramıyor ve daha sonra şekli tuhaf hallerde değişiyormuş ve korktuyorlarmış. Lütfen bu rüyanın tabiri yapabilir misiniz? çok endişeleniyoruz. Şimdiden teşekkür ediyorum. Rüyanın unsurlar: nisanlı, çıplak abla, iç çamaşırı, sütyen askısı.

Rüyada sütyen askısı görmek yorumu

Değerli okurum,

Rüyanız çok derin, neredeyse psikoloji eğitiminde incelenecek derecede ağır. Bu kelimeleri yazarken çok dikkat etmeye çalışıyorum ve sizden de bu yazıları sadece bir genel bilgi olarak görmenizi istiyorum.

Nişanlınızın rüyasına soyut varlıklar olarak bakarsak ( rüyasında gördüğü aslında ablanızın kılığına girmiş yaratık ) bu nişanlınızın yaşamında kimi şeylerin yolunda gitmediğini, kimi konularda derin endişeler yaşadığını gösterir.

Konuya böyle bakmazsak, nişanlınız rüyalarında ablanızı görüyorsa yine nişanlınızın hayatında yolunda olmayan kimi şeyler olduğunu gösterir, sizinle her şeyi açık açık konuşmadığını, konuşamadığını ifade eder ki bu durumda yapılması gereken nişanlınızın rüyasında ablanızı görmeyi bırakıp ne söylemek istiyorsa açık bir şekilde söylemesi gerekir. Çünkü bu rüyalar bu şekilde devam etmemelidir.

Bu rüyalar devam ederse evlenmeden önce mutlaka bir uzman Psikolog desteği ile sorun çözülmelidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sütyen görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Sütyen Askısı Görmek” için 3 yanıt

teşekkür ederim cevabınız için.nişanlım anlatılması ve inanılması çok zor soyut olaylar yaşamakta çoğu zaman.Fakat anlatamadığı birşey yok yaşadıklarına şahidim.psikoloğada gitti ama malesef doktorların çözebileceği olaylar değil.sadece ilaç yazıp uyuşturuyorlar o kadar.ilaçlar bu olayların yaşanmasını engellemiyor ne yazık ki.ablam açısından söylediyseniz duygusal ya da cinsi bir münasebet bunuda açık açık konuştuk ve kesinlikle öyle bir durumun söz konusu bile olmadığını söyedi.Bizim anlayamadığımız neden sürekli benim ablam üzerinden ya da onun kılığında görünüyorlar.Biz buna bir anlam veremedik.sizce yapmak istedikleri ne olabilir? birde bu soyut olaylarla ilgili bize yardımcı olabilir misiniz önerileriniz varsa bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir