Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Sutyen Görmek

Rüyada sutyen görmek neye delalet eder?

Sınıfta sevdiğimle aynı yerde olduğumu hissediyorum kendimi ama onu görmüyorum, sadece hissediyorum bana baktığını falan. Sınıfta hoca var, benim gerçekten de tanıdığım bir hoca, beni azarlıyor sınıfa geç kaldım diye, sorular soruyor bilemediğim için “salak, geri zekalı” falan diyor, ben mahcup oluyorum kötü şeyler söylüyor bana, üzülüyorum sevdiğimin karşısında aşağılandığım için sonra sırama oturuyorum, sevdiğimde arkalarda bir yerlerdeymiş, bana biraz mesafesi var, arkamda da yine (benim tanıdığım eskiden arkadaşım olan) bir kız benim arkamdan yanında oturan kızın sorusuna “bu kızı neden sevmiyorlar” diyor, o da “gıcık birisi ondan” diyor. (ben herkesle geçinemiyorum herkesi sevemiyorum ne yazık ki gerçekte böyle )

Rüyada sütyen görmekBu anlatacağım yerde gariptir ki sevgilimi olduğundan da şişman görüyorum ve benim sevgilimin yüzü gibi değilde biraz daha farklı esmer birine benziyor göbekli falan. Sınıfta sevdiğimle aynı sırada dip dibe o kadar yakın oturuyoruz ki, benim üzerimde kırmızı bluz var aynısını onun üzerinde de görüyorum, çok şaşırıyorum “tesadüfe bak aynı renk kırmızı bluz gitmişiz, ikiz gibiyiz” diyorum, yan yana sarılıyoruz benim kokumu içine çekiyor, öpüyor, başımı omzuna koymamı öyle kalmamı istiyor, bende onun yanında mesut ve huzurlu hissediyorum kendimi.

Rüyanın devamında bizim evde salonda onunla olduğumu görüyorum, sarılıyoruz yine birbirimize, benim üzerimde siyah sütyen var, uzanmışım onunla film izliyoruz, ben uzandığım için sutyen göğsümde biraz bolluk yapmış, sevgiliminde gözü göğsümde, göğsümü izliyor canı çektiğini hissediyorum. Daha sonrasında onunla yatak odasında olduğumu görüyorum, annemde evde mutfakta biz ise odadaymışız, annemlerin odasında yataklarına uzanmışız, benim üzerimde yine siyah sütyen var, bu sefer yatağa uzandığımda sütyen göğsümden biraz daha bol duruyor ama rahatsız edici değil kesinlikle ama göğsümün ucunun olduğundan biraz daha mor gibi olduğunu görüyorum önemsemiyorum.

Yatağın üzerinde uzandığımda fark ettim onun da siyah sütyen takmış olduğunu ona tam oturmuş, çıkarmak için uğraşıyorken ben ona yardımcı oluyorum “dur o arkadan açılır” deyip kopçasını çıkartıyorum, oda üzerinden çıkartıyor sonra üstüme çıkmış beni boğazımdan öpüyor, daha fazla ileri giderken öpmenin verdiği garip duygu onu üstümden itmeme neden oluyor, bu arada üzerimde sütyenim yokmuş, sonrasında tekrar takıyorum ama sonra yine yatakta onun üzerine yatıp sarıldığımı görüyorum, çok mutlu oluyorum, omzumda baya çillerim olduğunu görüyorum ,aynı şekilde yüzümde de varmış aynadan görüyorum.

Üstümüz giyinik yatak odasındayız, konuşuyoruz beraber, benimle tekrar görüşmek istediğini falan söylemeye çalışıyor, bende ona “belki olur belki olmaz” diyorum, bana “beni sevmedin değil mi, istemiyorsun beni” diyor, bu arada benim aklımda da “acaba beni hafif kız olarak mı görmüştür” diyorum, aklımdan öyle geçiyor.

Bu arada o yere o kadar ekmek, pasta kırıkları dökmüş ki çok sinirleniyorum “ya sen naptın böyle aynı babam gibisin” ( gerçekte babam yemek yerken çok döker ) diyorum, o kadar fazla ki yerde ki kırıntılar, sinirlenip önce o elektrikli süpürgeyle temizlemeye çalışıyor ama yerde debeleniyor, ben elime alıyorum süpürmeye başlıyorum, derken sevdiğimin garip biri olduğunu görüyorum, öncesinden çocukluğundan beri bir olağanüstü özellikleri varmış, benimle konuşurken birden akşam olmaya başladığını ve gitmesi gerektiğini söylüyor, bende ona “gitme istersen kal, bak babamla da tanışmış olursun, hem çok iyi olur, bak rahat rahat görüşebiliriz” diyorum, o an istemediğini ve düşünce gücüyle olduğu yerden kaybolduğunu görüyorum, üzülüyorum “istemedi gitti” diyorum, “acaba şimdi nerededir” derken bizim evin kapının önünde merdivenin kolluğuna yaslanmış arkası dönüp bir şekilde görüyorum, sonra kapı beyaz, camlı bir şeymiş cama vuruyorum “içeri gir” diye sonra o kapıyı açtığımda çelik kapıya dönüşüyor, ona “gel diyorum”, bana el işaretiyle “yok” deyip arkasını dönmeden merdivenlerden iniyor, üzerinde de beyaz açık gri renginde bir kazak türü gibi bir şey var, sonra ona çok sinirlenip “bir daha görüşemeyiz” diyorum hızla, sinirli şekilde kapıyı kapatıyorum.

İçeri holden odaya geçerken kafamda çok güzel beyaz bir bere olduğunu görüyorum, yakışmış çok seviyorum onun şeklini falan, kar beyazı gibi çok güzel. Odaya geçiyorum, babamla bir adam, tanımıyorum ve bir kaç kişi daha konuşuyorlar, önlerinde tatlıları varmış, oradan çıkıyorum , annemin yanına mutfağa gidiyorum, annem ocakta tavaya tatlı koymuş ısıtıyor görüyorum ama mutfak çok aydınlık ferah olduğunu görüyorum.

Rüyada sutyen görmek nasıl yorumlanır?

Değerli üyemiz, öncelikle bu rüyayı sabırla, böylesine detaylı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Rüyada iki ana unsur var sınıf ve sutyen. Diğer olaylar ve unsurlar sadece senaryoyu zenginleştirmek amacı taşımaktadır, bir konu dışında: sevdiğiniz kişininde sutyen takmış olması. Sizin bayan olduğunuzu biliyorum, onun erkek olduğunu düşünüyorum, erkeğin sutyen takmış olması incelenmelidir. Hatam varsa lütfen düzeltin.

Rüyada sınıf görmeniz ve sınıfta olanlar, kişisel gelişime işaret ederken, kişisel gelişiminizin halen devam ettiğini ve daha alacağınız kimi önemli hayat dersleri bulunduğunu göstermektedir. Arkadaşınla evinde geçen olayların odak noktası olan sutyen hakkında bilgeler aşağıdadır.

Rüyada sutyen görmek yaşamınızın iç doğasını yansıtır, özel ihtiyaçlarınızı ifade eder. Rüyada sutyen giymek, sütyen giydiğini görmek, destek ve koruma ifadesidir. Alternatif olarak sizin anne duygularınızı temsil edebilir. Rüyada sutyenini çıkarmak, sütyensiz olmak, sutyensiz olduğunu görmek hiçbir disiplin veya kontrole bağlı olmadığınızı işaret eder. Erkeğin sutyen takmış olması, ilişkinizde kimi soru işaretleri olduğunu gösterebilir.

Rüyada kopça görmek cinsellik ve cinsel duyguları simgeler. Kopça kapattığını görmek duygusal olarak kendini kapatmayı işaret eder. Kopça açtığını görmek boş konuşmalara ve boş hayallere işarettir. Rüyada kırık kopça ya da sıkışmış kopça görmek cinsel arzuları veya duyguları ifade etmekte güçlük çekmeyi ifade eder. Rüyada ağraf, kanca, kapçak ve karmut aynı anlamı taşırlar.

“Rüyada Sutyen Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda sutyenlerin birini giyiyordum cikiyariyordum baska giyiyordum böyle gidiyor. 38, Kadın, Evli, Ev hanımı

Esmer selam,
Rüyanız hakkında açıklama sayfada yer almaktadır. Bu bilgilerle mesajı ancak siz tespit edebilirsiniz.
Rüyada sutyen görmek yaşamınızın iç doğasını yansıtır, özel ihtiyaçlarınızı ifade eder. Rüyada sutyen giymek, sütyen giydiğini görmek, destek ve koruma ifadesidir. Alternatif olarak sizin anne duygularınızı temsil edebilir. Rüyada sutyenini çıkarmak, sütyensiz olmak, sutyensiz olduğunu görmek hiçbir disiplin veya kontrole bağlı olmadığınızı işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir