Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Suya Batıp Çıkmak

Rüyada suya batıp çıkmak neye işarettir?

25 yaşında bayanım öğretmenim ve evliyim. Ege bölgesinin bir ilinin ilçesindeniz fakat görev icabı farklı yerde ikamet etmekteyiz. Rüyamda eşimle memleketimizdeki ilden ilçeye doğru gidiyoruz ve yolda yüzme havuzu görüyoruz, bu yüzme havuzunda tribün var ve tribünün ortasında daha küçük havuz var.

Ben yüzme bilmediğim halde eşim beni tribünün ortasında bulunan küçük havuza batırıp çıkartıyor ama iki havuzda da su çok temizdi dibi görünüyor diye hatırlıyorum. Tabi ben korkuyorum fakat boğulmuyorum

Rüyada suya batıp çıkmak neye yorulur?

Rüyanız harika mesajlar vermektedir. İçinde saydam, temiz su bulunan bir havuz gören kimsenin geleceği çok parlak olacaktır. Buradan, eşinizle birlikte el ele vererek, birlikte, güle oynaya çok mutlu, başarılı bir yaşam süreceğiniz müjdelenmektedir.

“Rüyada Suya Batıp Çıkmak” için 3 yanıt

Dun gece ruyamda arkadaslarimla birlikte yuzmeye gidiyoruz ama o saatlerde de bizim okuldan baska bir sinifla karsilasiyoruz , onlarda yuzmeye gelmisler. Biraz gectikten sonra havuza geliyorum ve icerisi sicakti birazda dumanliydi. Sonra kendimi suya atiyorum ama hic bisey yapmadan batiyorum ve bir anda sudan nefes alarak cikiyorum yuzmeye basliyorum. Biraz gectikten sonra karsilastigimiz siniftan bir kiz benle kavga etmeye calisiyor , bende kiza birsey soyluyorum ve susuyor.

Geçen gece ruyamda denize girdiğimi ve denizin dibini boyladığımı gördüm kendi cabalarımla su yüzüne çıktım. Ayağıma denizdeki canlının dikeni batmıştı. Tek tek temizledim . Anlamı nedir acaba?

rüyamda ailecek pikniğe gitmişiz bi akarsuyun üstünde köprü vardı amcam bana sarılıp benle suya atlıyor suyun dibine iniyoruz sonra amcam sudan çıkıyor benimde ayağıma bir şey sarıldı çıkamıyorum diyorum sonra zor bela kendi çabamla sudan çıkıyorum sudan çıktıktan sonra nehirde karides ortaya çıkıyor yanımdaki yengem ayağına sarılan heralde buydu diyor sonra karidesi alıp içini kesiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir