Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada suya daldığını görmek

Rüyada suya daldığını görmek neye delalet eder?

Rüyada daldığını görmekRüyamda bir havuzun başında bekliyorum ve bana içeri suya dalmam söyleniyor, havuzun içinde 2 yılan bir de hortum var, bana söylenen yılanları öldürmek, bende dalıyorum ve direk hortumu alıyorum, sonra saldırıya geçiyorum, orada bir yılan bana saldırıyor sonra bir an mekan değiştirip yatağımın üzerinde o yılanı tutuyorum ve hemen yataktan atıyorum, korkuyorum ama sonra hemen uyanıyorum. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada suya daldığını görmek yorumu

Rüyada havuz görülmesi genel olarak bakılan, görülen havuzun niteliği ile yorumlanır. Bu konuda detaylı bilgiyi havuz rüya tabiri sayfasında inceleyiniz.

Rüyada suya daldığını görmek rüya sahibi hakkında risk demektir ve onun karşılaşacağı riskli işlerden uzak durması ve dikkatli davranması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada yılan öldürmek sanıldığının aksine pek iyi bir şey değildir. Çünkü yılanlar, yaşam, gizli enerji ya da güçtür, rüyada yılan öldürmek bir yaşama son vermektir buda sizin gerçek yaşamınızda içinizdeki gizli gücü, potansiyeli boşa harcadığınızı simgeler. Rüyada yılanla boğuştuğunu görmek rakiplerinizin sizi sürekli izlediğini ifade eder. Boğuşmadan galip çıkmak, rakiplerinizin size zarar veremeyeceğini gösterir.

Size yılan öldürmeniz söylenmesine karşın yılanı öldürmüyor sadece boğuşuyorsunuz ve onu elinizde tutuyorsunuz. Burada mekanın değişmesi bir anlam taşımaktadır. Rüyada yatakta yılan görmek kişinin özel yaşamını temsil eder, özel yaşam konusunda kimi endişeleriniz olduğunu işaret etmektedir, yılanı yataktan atmanız ise bu endişelerin yakında son bulacağına işarettir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir