Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Suya Girip Hemen Çıkmak

Rüyada suya girip hemen çıkmak neye işarettir?

Rüyamda bir arkadaşımla birlikte, suya giriyoruz ama hemen çıkıyoruz. Sonra camiye gidiyoruz, orada kız arkadaşım bir kaç kişi ile birlikte uzanmışlar. Sonra biz camide giyiniyoruz ve caminin kapısından arkadaşlarım geliyor. hepsi beni aradığını söyleyerek yanıma geliyorlar. Ama bir arkadaşım caminin kapısından içeri girmiyor ve “işinizi çabuk halledin” diyor. Sinan.

Rüyada suya girip hemen çıkmak nasıl yorumlanır?

Sinan merhaba. Rüyanız hayatta kimi çelişkiler içinde olduğunuzu, sağlıklı düşünemediğini, arınmanız ve üzerinizdeki negatif şeylerden uzaklaşmanız gerektiğini simgelemektedir.

Rüyada suya girmek  rüyayı gören kişinin önüne bir çok fırsat çıkacağını ve bu fırsatları iyi değerlendirip, bir çok başarı elde edeceğini gösterir. Fakat sudan hemen çıkmanız sizin bir fırsatı kaçırdığınızı anlatmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada su görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada camiye gitmek reel hayatınızda yaşadığınız korku endişe veya zor bir durumdan kurtulmanıza yarayacak hayırlı bir şey yaptığınızı ve bunun karşılığını yakında alacağınızı temsil eder. Bakınız cami görmek rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Suya Girip Hemen Çıkmak” için 2 yanıt

Rüyada derin suya atlamak
Merhaba. Rüyamda annemle birlikte orman içinde derin yeşil bir suya atlıyorduk. Ben boğulacağımı zannederek korkuyordum, sudan çıktığımda annem yoktu ve tekrar dalarak annemi sudan çıkarmıştım.
Sonra yuttuğu suya çıkarmaya çalışıyordum ama annemi kurtaramamıştım. Şimdiden teşekkür ederim.
NOT: annem küçükken boğulmuş ve son anda şu an da hayatta olmayan anneannem kurtarmış.

Melih merhaba,
Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda hedeflerinize ulaşmak, engelleri aşmak için risk almanız gerektiğini ifade ederken anneyi kurtaramamış olmanız belirsizlik korkusu yaşadığınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir