Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Soğuk Suyla Ayak Yıkamak

Rüyada soğuk suyla ayak yıkamak neye işaret eder?

Konu: rüyamda suyla ayak yıkadığımı gördüm.

Mesajınız: rüyamda kendi ayağımı bol soğuk suyla yıkadım, vefat eden bir akrabamız da beni yıkarken ayağımı seyretti beni, yüzüme baktı konuşmadı bu ne anlama geliyor açıklarsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Rüyada ayak yıkadığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kendi ayağını görmek mantık, istikrar, yol alma, bağımsızlık, özgürlük ve ilahi niteliklerin anlamlarını simgeler. Pratik ve mantıklı davranmak gerektiğini ifade eder. Aynı zamanda hareketlilik, bağımsızlık ve özgürlük çabalarınızı temsil eder. Doğru yönde atılmış bir adımı ve daha sonra atacağınız adımları da işaret eder. Rüyada kendi ayağınızı yıkadığınızı görmek, arınma, üzerinizdeki ağırlıktan kurtulma, rahatlama ifadesidir. Bu konuda ayak rüya tabiri sayfası da ilginizi çekebilir.

Rüyada ölmüş birini görmek, rüyada eşini, oğlunu, kızını veya yakını ölmüş birisini görmeniz, özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada ölü görmek, sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölü diri getirir. Rüyada ölü birini, ölmüş birini görmek hakkında söylenecek en önemli söz ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. ölü taşımak, ölü taşıdığını görmek, memuriyet, devlete hizmet etmeye işaret eder.

“Rüyada Soğuk Suyla Ayak Yıkamak” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir