Rüyada Suyun İçinde Bebek Görmek

Rüyada Suda Bebek Görmek Neye İşaret Eder?

Sayın admin merhabalar, benimde rüyamı yorumlarsanız çok sevineceğim. Rüyamda yeni doğum yapan ablamı ve onun küçük kız bebeğini gördüm. Rüyada ablama gitmişim ve ablam mutfakta yiyecek bir şeyler hazırlıyor. Ablama bebeğin nerede olduğunu soruyorum çünkü hemen gidip onu seveceğim.

Ablam “bebek banyo küvetinde suyla oynuyor” diyor. Rüyada beynimden vurulmuşa dönüyorum, ablama “abla sen deli misin, 15 günlük bebek suda tek başına bırakılır mı?” diyorum ve koşarak banyoya gidiyorum. Gerçekten de rüyamda kız yeğenim küvette suyun içinde oynuyor, ellerini suya vurarak oynuyor. Bir ara avucunun içinde bir şey gördüm. Suya bir örümcek düşmüş ve bebek örümceği sıkarak öldürmüş? Sonra ablam yanımıza geldi ve “Dilek (yeğenim) hep suyla oynar ben de ev işi yaparım” diyor. Hayırlar olsun inşallah, bunlar neye işaret acaba?

Rüyada Suyun İçinde Bebek Görmek Tabiri

Sinem merhaba. Öncelikle gözünüz aydın olsun demek istiyorum. İnşallah bebeğiniz sağlıklı ve mutlu günler geçirir. Rüyada ablayı görmek sevgi ve şefkat simgesidir. Bir bayan rüyasında ablasını görürse bu rüya bekar ise iyi bir evlilik yapacağına işaret eder, yorumun tamamı için sayfayı ziyaret ediniz.

Ablanın bebeğini görmüş olma hem bebek görmek hem de yeğen görmek olarak ele alınabilir. Rüyada bebek görmek rüyayı gören kişi için hayatında yeni başlangıcı, hayatın bir yönü ya da kendi içinde uygulanması gereken bir değişikliği işaret edebilir veya değiştirilmesi gerektiğini gösterebilir. Yeğen görmek ise kendinizden bir yönü sizin kabul etmeniz gerektiğini ya da kendinizi tanımak ihtiyacınızı temsil eder. Rüyada küvet görmek yenilenme gereksinimi ve günlük sorunlarından kaçış gösterir.

Rüyanın can alıcı kısmı ise ablanın rüyada 15 günlük bebeğini küvette tek başına oynamaya bırakmasıdır çünkü bu gerçek yaşamda karşılaşılan bir durum değildir. Bilindiği üzere su hem gerçek hayatta hem rüyalarda yaşam kaynağıdır, yaşamın ana bileşenidir. Bebeğin suyla oynaması ise ablanızın ya da sizin yaşamınızda size yeni mutluluk getirecek, geleceğe güven ve umutlarla bakacağınız güzel gelişmelere işaret etmektedir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir