Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Tabak Altlığı Görmek

Rüyada tabak altlığı neye delalet eder?

Ruyamda sevgilime diyorum ki beni bir odanın icine alacaklar. Daha sonra sevgilim bir hocanın karsısına diz çökmüş şekilde oturmuş. Ortam çok aydınlık, hoca tam görünmüyor ama hoca varmış orada, yanında da esi. Sonra ben odadan çıkıyorum ama kapanmışım, bastan aşağıya yeni bir odaya giriyorum birkaç tane kadın var elimde de tepsi tabak altlığı gibi bir şey var onu masaya bırakıyorum. Daha sonra sevgilimi arıyorum. Sevgilim diyor ki hocanın esine iltifatlar ettim güzel şeyler söyledim ve senin için dua aldım. Bende cok seviniyorum kapatıyorum teli. 23, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada tabak altlığı görmek yorumu

Değerli okurum, benim hocalara karşı bir kişisel sorunum yok ama hayat görüşüm hoca, üfürükçü, falcı, cinciden ziyade bilim ve teknolojiye önem verir. Hocalara öncelik veren toplumların halini görmek için biraz kafanızı kaldırıp Afganistan, Irak, Suriye, Mısır ve diğer Arap ülkelerine bakmanız yeterli. Gerçi az kaldı bizim de onlara benzememiz çok yakındır çünkü gelen rüyaların büyük kısmı hoca, falcı, cinci, büyücü, üfürükçü hakkında. Bu rüyaların artmasının sebebi toplumun umutlarının azalması, karamsarlığın artması ve insanların kendine yardım edecek bir umuda ihtiyaç duymalarıdır. Gelişmiş toplumlar bunu bilimde, sanatta veya sahip oldukları iç güçlerinde ararken, cahil ya da gelişmekte olan toplumlar ise bu hocalarda aramakta, hocalarda çok güzel yardım etmektedir!

Hocalar hakkında bilgiyi hoca rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz. Ancak orada cami hocası ve okul hocası anlatılmaktadır. üfürükçü hocalar hakkında yukarıda yazdıklarım geçerlidir. Rüyada kapandığını görmek yakınlarınız tarafından böyle giyinmeniz yönünde bir beklentileri olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Rüyada tabak altlığı görmek hayatın dünyevi ve uhrevi yönleri arasında dengeyi iyi sağlamak gerektiğini temsil eder. Bu rüya hayatta bazı şeyleri hafife aldığınızı veya dünya işlerine daha fazla önem verdiğini simgeleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir