Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Tabak İçinde Balıklar Görmek

Rüyada tabak içinde balıklar neye çıkar?

Merhaba, rüyamda yeni eve taşınmışız ailemle. Eve misafir geliyor, eşyaları düzenliyoruz, tuvalet fırçasının yanında insan dışkısı olduğunu görüyorum. Annem (vefat etti) ve ben gizlemeye çalışıyoruz, ancak misafir görüp başını çeviriyor. Yine aynı evde tabakta balıklar var, ben onların yaşaması için üzerilerine bol bol su döküyorum ama bir zaman sonra ölüyorlar ve ben o balıkları ekmek arasında yiyorum.

29 yaş, bayan, bekar, sağlık çalışanı. Rüyanın unsurları: rahmetli anne, yeni bir eve taşınmak, insan dışkısı, tabakta balık, balık yemek.

Rüyada tabakta balıklar görmek yorumu

Gördüğünüz rüya kısa olmasına karşılık oldukça anlamlı bir rüyadır ve ana temaları rahmetli anneyi görmek, yeni bir eve taşınmak, insan dışkısı, tabakta balık ve balık yemektir. Rüyada ölmüş anne, vefat etmiş anneyi görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmeninin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder.

Yeni bir eve taşındığını görmeniz ise kendinizi güçsüz hissettiğinizi, artık yaşamınızın kontrolünü elinizden kaçırmaya başladığınızı düşündüğünüzü işaret ederken zamanın hızla geçmesi karşısında yaşlanma, kimi şeyleri zamanında yapamama korkusu içinde olduğunuzu ifade etmektedir. Rüyada dışkı görmek para, bolluk anlamlarına gelir. Ne kadar çok görülürse o kadar para anlamına gelir.

Rüyada balık görmek genellikle kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşme haberleri verir. Balık tutmak, balık yemek, balık yakalamak, balık avlamak hep iyi şeyleri müjdeler. Rüyada balık yemek , balık yediğini görmek manevi duygu ve bilgi birikimi ile yeni gerçekleşmeleri birleştirmeyi başardığınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir