Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tabak Kırdığını Görmek

Rüyada tabak kırmak neye işaret eder?

Rüyamda tanıdığım tanımadığım insanlarla bir mutfaktayız, ben sürekli bir şeylerle uğraşıyorum. Yanımda bir kız var ve yemek yapmak için malzemelerini dikdörtgen bir leğene koymuş. İçinde gıda olarak ne olduğunu hatırlamıyorum ama 4 tane tabak vardı, kaşık çatal vs. de vardı.

Kız tezgahın üstüne koymuştu leğeni orada uğraşıyordu. Ona dönüp “İstersen tabakları kırıp öyle yiyelim. Daha güzel olur.” dedim. Kız inanılmaz mantıklı buldu, sevindi. Kaşıkla tabakları kırmaya başladık. Sonra ben sarımsak döveci buldum onunla kırmaya devam ettik. Fakat bir kaç saniye sonra ben içimden kırık tabak yemenin zararlı olacağını, boğazımızı kesebileceğini düşündüm. Böyle yemekten vazgeçtim. Ama kız o kadar mutluydu ki 4 tabaktan sadece 3 tanesini aldım üzülmesin diye. Kalan bir tabağı iyice parçalayıp yemekle karıştırdım. Sonrasında “keşke tabak yerine yumurta kullansaydık” dedim, “bildiğimiz gibi yumurta kırıp karıştırsaydık yani” dedim. Sonra da uyandım. Bu rüyanın manası nedir? Teşekkürler

Rüyada tabak kırdığını görmek neye yorulur?

Rüyalarınızı rüya gönder sayfasında anlatılan konulara dikkat ederek göndermenizi önemle rica ediyoruz. Hakkınızda bilgi vermezseniz sağlıklı açıklama yapılamaz, sadece genel bilgiler verilebilir.

Rüyanızda tabak kırmanız, gerçek hayatınızda değer verdiğiniz, sizin önemli olan birisinin sizi kıracağını, üzeceğini işaret eder.

“Rüyada Tabak Kırdığını Görmek” için bir yanıt

Rüyada porselen tabak kırmak
Ruyamda misafirlikte porselen tabak yıkarken birden çatlama sesi duydum, ardından da porselen tabak 3 parça halinde elimde kaldı, bun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir