Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada tabanca görmek neye işarettir?

Rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm, kendisi çok sevdiğim ve saygı duyduğum birisi idi. Rüyamda arkadaşım evime gelmişti ama çok yorgundu, sürekli uyuyordu, birde yanında çok güzel eski bir tabancası vardı. Acaba bu neye delalet eder? yorumlarsanız lütfen yanıt verin, teşekkürler. Fatma.

Rüyada tabanca görmek neye yorumlanır?

Fatma merhaba, rüyada eski erkek arkadaşını görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler.

Rüyada tabanca görmek korkusuzluğa ve birine yardım etmeye yorumlanır. Tabanca sesi duymak bir tehlikeye işarettir.

“Rüyada Tabanca Görmek” için 5 yanıt

Rüyada tabanca ile ateş ettiğini görmek
Merhaba, rüyamda bir ormanda idim, elimde beylik tabancası vardı ve bu silah ile havaya 3 el ateş ettim. Silahın patlama sesini de duydum. Bu şekilde rüyam sona erdi. Rüyada tabanca görmek, ateş etmek neye işaret eder?
Takma isim : Hakan
Yaşınız : 28
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Ticaret
Ruh haliniz : Üzgün, Kırgın

Hakan merhaba,
Rüyada ormanda olduğunu görmen işlerini yoluna koymak için bütün zorlukları aşmak için çaba gösterdiğini işaret ederken, rüyada ateş ettiğini görmüş olman ise yaşamındaki bir yeniliği temsil etmektedir. Çünkü rüyada ateş etmek, arzu, aydınlatma, dönüşüm, aydınlanma veya öfke sembolü olabilir.
Burada ilginç olan 3 kez ateş etmek olup bu durum hayatında aşağıdaki üçlemelerden biri hakkında bir gelişmeyi ifade etmektedir.
* yaşam, canlılık, iç güç ( gücünü tanıyıp, yaşamda daha canlı olmayı gösterir )
* hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji, ( kendini keşif işaretidir.)
* Bugünü, geçmiş ve gelecek ( zamanın önemini hatırlatır )
* baba, anne ve çocuk ( hayatın ana bileşenlerini gösterir )

Bugün öğlen ise şöyle bir rüya gördüm. Anneannemle işim konusunda bir vekile gitmişiz, ben ayrıldım anneannem kaldı ama sonuç olumlu geldi. Dayımla bir sokaktaydık (kendisi polis memuru). Bir araba bir yukarı bir aşağı gelip gidip etrafa rahatsızlık veriyordu, sözde içinde aranması olan şahıslar varmış. Belimde silah vardı, görmemiştim, ancak siyah bir tabanca olduğunu biliyordum (mesleğe yeni başlayan polis memurlarına verilen tabanca imiş). Dayım kendi tabancasını bana fırlattı (yarı parlak, beyaz CZ75B). Arabaya ateş etmeye başladım, 2-3 kez gelip gittikten sonra az ileride kaza yaptı. Bir bayan, arabadan çıkıp perişan bir halde bana yürürken silahı kendisine doğrulttum ve yere yatıp ellerini başının üstüne koymasını söyledim, talimatıma uydu. ‘Bu iş tamam’ dercesine silahtaki son mermiyi havaya sıktım, ve rüya bitti. Değerli yorumlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

Tabanca ile vurulan polis görmek
İyi akşamlar, yorumunu çok merak ettiğim bir rüyamı göndermek istiyorum. Memleketteki köy evinin balkonunda dururken, pek konuşmadığım ama tanıdığım bir polis memurunu yanımda gördüm. Birden göremediğim birilerine balkondan tabanca ile ateş etti. Karşı taraftan da ateş edildi ve bacağından vuruldu. Onu öldürecekler korkusuyla taşımakta zorlansam da kolunun altına girerek evin en iç kısımlarına taşıdım. Balkondan girerken de evin duvarını toprak ve saman çöpleriyle birlikte karılmış bir harçla yapıldığını ve harcında ahşapla tutturulduğunu gördüm. Polisi içeri taşıyınca yeşil renkli tişörtünü bir makasla kesip bacagına bağladım. Kan akmıyordu ama yara izi vardı. Yüzüme bakarak gülümsedi. Bende bunu yapanlarla savaşayım diye dışarı çıktım. Ama yeşil ağaçlar arasında sisler içinde iki küçük kızın neredeyse boylarından büyük bıçaklarla bana doğru koştuklarını gördüm. Gelenler çocuk oldukları için elimde silah olarak ne varsa bıraktım. Ama kimse gelmedi. Yaklaşamadan ortadan kayboldular. Teşekkür ederim. Yaş 27, bekar, iş kurma aşamaları, ruh halim mutlu.

Dilara merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatta seni seven, sana değer veren ve senin başarılı olmanı isteyen birileri olduğunu ancak bu kişilerin ellerindeki imkanların kısıtlı olması nedeniyle sana arzu ettikleri desteği verememenin üzüntüsünü yaşadıklarını anlatmakta, tek başına devam ettiğin mücadelenin sonunda başarıp, hayallerine kavuşacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir