Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tabanca Sesi Duymak

Rüyada tabanca sesi duymak ne demektir?

Merhaba, ben Azra, ilk kez rüyamı böyle bir sitede sizlerle paylaşıyorum. Rüyamda şirket arkadaşlarımdan bir bayan arkadaşımı çok kötü bir durumda,  dayak yemiş ve tabanca seslerinin yükseldiğini duydum. Fakat tabanca bende değil ve görmüyorum. Arkadaşımın perişan hali gözümün önünde. Şimdiden sizlere çok teşekkür ederim. Kolay gelsin . Mutlu yıllar

Rüyada tabanca sesi duymak nasıl yorumlanır?

Rüyada iş arkadaşını görmek genellikle iş yaşamı hakkında bir takım bilgiler verir ve rüyada geçen olaylara, konuşmalara ve diğer unsurlara bakarak yorumlanır. Rüyada geçen konular genel anlamda olumlu ise çalışma yaşamında güzel şeylere işaret ederken, rüyada negatif unsurlar var ise işiniz konusunda olumsuz durumlara işaret eder.

Rüyada tabanca sesi duymak bir tehlikeye işaret haber verir, dikkatli olmanızı tavsiye eder. Bir başkasının dayak yemiş olduğunu görmek size gereksinimi olan birileri olduğunu işaret eder.

“Rüyada Tabanca Sesi Duymak” için 2 yanıt

Rüyada elinde tabanca olduğunu görmek neye işarettir
Hayırlı akşamlar sayın yorumcu. Bu gün rüyamda şöyle bir şey gördüm, tabir ederseniz sevinirim.
Rüyamda beyaz parlak zeminli, parlak görüntülü, beyaz örtülü masalar olan bir büyük bir mekanda yemekteydim ailemle. Yakın bir masada aile dostumuz ve ailemin onların kızını bana almayı düşündüğü birilerini gördük. Hoş beş ettik. Mutlu bir ortam vardı.
Bir rüyamda da elimde dayımın tabancası vardı. Kızağı gerideydi, şarjörünü takıp mandalını düşürdüm, sert ve metalik bir sesle gözüne mermi aldı. Detay sesteydi ama, tabir ederseniz çok sevinirim. şimdiden sağ olun.

Rüyanızın ilk bölümü gerçek yaşamınızda hakkınızda hayırlı gelişmeler olacağını işaret etmektedir, çünkü ana unsur beyazdır ve beyaz hayırlara, aydınlığa işarettir. Rüyada tabanca görmek Korkusuzluğa ve birine yardım etmeye yorumlanır. Ancak sesi iyi değildir ve bir tehlikeye işaret eder. Daha doğru bir deyimle rüyanın son bölümü birine ya da birilerine yardım etmek için kendini tehlikeye atmaktan kaçınmanı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir