Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tabancayla Kuş Vurmak

Rüyada tabancayla kuş vurduğunu görmek neyi anlatır?

Rüyamda oğlumun tabanca ile bir çok kuş vurduğunu gördüm. 1 tanesini eve getirdi gerisini alamadığını söyledi, siyah bir kuştu acaba neye işarettir, kuş vurmak ne demektir?

Rüyada tabancayla kuş vurmak tabiri

Zahide merhaba. Rüyasında kuş avlamak, kuş vurmak doğaya olan merakınızı ya da çocukluk dönemlerinize olan özleminizi simgeler. Bu rüya daha çok gerçek yaşamında ağır baskı olduğunuz günlerde görülür, bir çeşit bu baskıyı hafifletme, kaçış çabasını ifade eder.

Rüyada siyah kuşlar Bu kuşların ölüm ya yok oluş haberleri ile ilişkisi vardır. Burada kastedilen sadece vefat etmek anlamında değildir. başladığınız bir projenin iptali, başarısızlığı, yaptığınız bir denemenin sonuç vermemesi, bir ilişkinin mutlu bitmemesi, bir ticari faaliyette zarar etmek anlamları da vardır. Bu bilgiler ışığında rüyanızın değerlendirmesi yapmalısınız.

“Rüyada Tabancayla Kuş Vurmak” için 5 yanıt

Rüyada tüfek ile kuş vurmak
Merhabalar,
29 yaşında, evli ve 1 çocuk babasıyım. Eşimle aramızda ciddi sorunlar yaşadığımız bir dönemdeyiz.
Rüyamda tüfekle (tek saçma atanlardan) irili ufaklı birkaç kuş öldürdüğümü gördüm. Çocukluğumda en büyük heveslerimdendi kuş avlamak. Acaba nasıl yorumlamalıyım?

Gördüğünüz rüya güzel fakat kendini beğenmiş, geçimsiz bir kadından uzak durmanız gerektiğine işaret eder

Merhabalar rüyamda üstünde bir çok serçe olan çalı ağacındaki kuşları vurmaya çalışıyordum ama her ateş ettiğimde bir türlü vuramıyordum ve bir evin balkonunda eski sevgilim vardı beni izliyordu. Bu rüya ne anlama geliyor açıklarsanız sevinirim.

Mehmet merhaba,
Rüyanın iki ana unsuru var; kuş vurmak (vuramamak ) ve eski sevgiliyi rüyada görmek.
Rüyada kuş vurmaya çalışmanız şu anda gergin, oldukça stres bir dönem geçirdiğini ve çocukluk yıllarının o kaygısız günlerine hasret çektiğini gösterir. Kuşları vuramamak o dönemlere dönmeniz imkansız olduğunu ve karşınızdaki sorunları birer birer çözmeniz gerektiğini anlatmaktadır. Vaktiniz olursa kuş rüya tabiri sayfasını okuyun.
Balkonda görülen eski sevgiliniz hakkında eski sevdiğini rüyada görmek sayfasında detaylı bilgi yer almaktadır.

Merhabalar, rüyamda elimdeki tabanca ile tanımadığım bir yerde sağa sola ateş ediyorum, sonra ağaçdaki kuşlara ateş ettim ve tek bir mermi ile 4 tane kuşu vurdum, sonra aşağı inip kuşlara baktım, yaralı ve kanlı şekilde çok üzüldüm ve agladım, ben nasıl yaptım ALLAH CC beni cezalandıracak diye o kadar korktum ve üzüldüm ki hemen uyandım rica etsem yorumlar mısınız teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir