Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Tablo Görmek

Rüyada tablo neye delalet eder?

Okulda hoş bulduğum bir oğlan var. Ama oğlanın aşk acısı çektiğini öğrendim. Rüyamda okulda bir bankta arkadaşlarla oturuyoruz, oda gelip yanımıza oturuyor, gülüyor, elinde bir resim tablosu var.

Sonra kantinden biri çıkıyor, önümüzdeki banka oturuyor, bir bakıyoruz bu oğlanın aynısı şaşırıyorum, yanımızda olana dönüp “senin ikizin mi var” diyorum cevap vermiyor, sadece gülüyor. Önde oturan hiç dönüp bakmıyor bile, gülmüyorda hiç. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada tablo görmek yorumu

Rüyada tablo görmekZehra merhaba, Hoş bulduğun kişiyi rüyada görmek hakkında geniş açıklama hoşlanmak rüya tabiri sayfasında yer almaktadır, lütfen okuyun. Rüyada bankta oturmak rüyayı gören kişiye pasif rol almayı bırakın onun yerine daha aktif olun, sorumluluk alın mesajı verir. Rüyada tablo görmek rüyayı gören kişinin uzun zamandır planladığı bazı işleri tahmin ettiğinden daha kısa zamanda gerçekleştirmesine delalet eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar aslında sizin gerçek yaşamınızda baktığınız bir şeyin aslında görüldüğü gibi olamayabileceği, olaylara çok yönlü bakıp, doğru analiz yapmak gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada tablo konusunda diğer yorumlar

Tablo yapmak rüyayı gören kişinin yaptığı başarılı işler ve karlı faaliyetler sonucu büyük bir para kazanacağına ve yaşamı boyunca sıkıntıdan uzak kalacağına işaret eder. Tablo almak kişinin yaşayacağı güzel olaylar sonucu dertleri ve kederlerinden uzaklaşmasına, işinde yükselmesine, meslek yaşamında örnek gösterilen bir insan olmasına yorulur. Tablo satmak yokluk sembolüdür, yokluğa işaret eder ve rüya sahibi insanın işini kaybetmek, iflas etmek, malını ve mülkünü kaybetmek gibi bir zarar uğrayacağına, çok zor bir yaşam geçireceğine alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir