Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Tabure Görmek

Rüyada tabure görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir pazar meydanı gibi bir yerde bir tezgahın kenarına tabure ile oturup yemeğinin gelmesini bekliyordum. İki tane küçük çocuk bir tabak pilavı ve bir tabak dilimlenmiş domatesi önüme getirdiler. Teşekkür edip pilavı yemeye başladım. Sonra iki tane arı sofra bezinin üstünde yürümeye başladı. Bana zarar vermiyorlardı sadece beyaz sofra bezinin üstünde yürüyorlardı. Bende öldürmedim sadece izledim.

Bunların manası nedir? 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, kararsız.

Rüyada tabure görmek yorumu

Rüyada pazar yerinde olmanız şu anda gerçek hayatınızda henüz karşılanmamış kimi gereksinimleriniz olduğunu ve onları karşılamak, ihtiyaçlarını gidermek için çaba sarf ettiğini simgelemektedir.

Rüyada tabure görmek çok hoşlanacağınız, dinleneceğiniz bir tatile çıkacaksınız demektir. Rüyada taburede oturmak, Rüyada bir taburede oturduğunu görmek işinizde yükseleceğiniz, yeni başarılar kazanacağınız anlamına gelir. Rüyada bar taburesi ya da bar sandalyesi görmek kısıtlamadan uzaklaşmak ve kaçmak anlamlarını simgeler, günlük yaşamın taleplerinden ve sıkıntılarından kaçmak istediğinizi işaret eder.

Rüyada pilav yediğini görmek zenginlik ve mutluluk yolunda güzel şeyleri işaret ederken sofra bezinin üzerine konan ve sana zarar vermeyen arı ise bu mutluluk ve zenginliğe kavuşmak için daha sıkı çalışmak gerektiğine, sonunda hayallerine kavuşacağına delalet eder.

“Rüyada Tabure Görmek” için bir yanıt

Merhaba Rüyamda bir barda ailemle beraber oturduğunu görüyorum daha sonra ailem kayboluyor üç kişinin karşımda oturduğunu görüyorum. İki kız bir erkek. Onlara Ne içersiniz diye soruyorum Onlar da bana çay içeriz diyorlar ve bir anda bir çay ocağında olduğumuzu görüyorum. Çay ocağı işleten kişiden çay siparişi veriyorum. Sonra tekrar aynı bar’da olduğumu fark ediyorum, Ben sahnedeyim. Bir masaya baktığımda eski akrabalarım ve bir çok ünlü sinema oyuncusunun bir arada yemek yediğini görüyorum. Rüya burada bitiyor. Lütfen yorumlar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir